ads

ads

ads

 


با پایان یافتن مهلت تیمداری/ پرسپولیس از لیگ برتر فوتسال کنار رفت

مرجع خبری پرسپولیس : به علت اعلام دیرهنگام انحلال 3 تیم فوتسال، فرصت 4 روزه‌ای برای نقل و انتقال بازیکنان در نظر گرفته شد.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ مهلت تحویل مدارک باشگاه‌های لیگ برتر فوتسال روز گذشته به پایان رسید و 13 تیم حاضر در لیگ مدارک خود را به کمیته فوتسال ارسال کردند.

 

میثاق تهران، گاز خوزستان، دبیری تبریز، راه ساری، گیتی‌پسند، شهرداری ساوه، هلال احمر تبریز، شهیدمنصوری قرچک، ملی حفاری اهواز، صبای قم و لبنیات ارژن شیراز، فرش‌آرای مشهد و  شهرداری تبریز تیم‌های حاضر در چهاردهمین دوره لیگ برتر هستند.

 

فولادماهان، فیروزصفه و پرسپولیس با انحلال خود در این رقابت‌ها حضور نخواهند داشت. فولادماهان و فیروزصفه 27 تیر نامه انحلال خود را به فدراسیون ارسال کردند و پرسپولیسی‌ها نیز تا روز گذشته هیچ صحبتی درباره حضور خود انجام ندادند و محمد رویانیان تنها روز گذشته در نامه‌ای از کمیته فوتسال خواستار 15 روز فرصت برای تیمداری شد که این درخواست با مخالفت کمیته فوتسال روبرو شد تا به علت این بلاتکلیفی بازیکنان این 3 تیم بدون تیم ماندند.

 

 کمیته فوتسال از حضور بازیکنان در لیگ‌های عربی نیز ممانعت کرده است. این مسائل باعث شد کمیته فوتسال فرصت 4 روزه‌ای را برای نقل و انتقال بازیکنان در نظر بگیرد تا ملی‌پوشان و بازیکنانی که بیرون مانده‌اند بتوانند به تیم‌های داخلی بپیوندند.

 

چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتسال از 12 مردادماه با حضور 13 تیم برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads