ads

ads

ads

 


ایران 2-2 اسپانیا / تساوی ارزشمند ایران در جام جهانی فوتسال در روز باخت مجدد شبکه سوم

خبرگزاری پرسپولیس : تیم ملی فوتسال ایران در اولین مسابقه مرحله گروهی جام جهانی فوتسال برابر اسپانیا به تساوی دست یافت.

به گزارش خبرگزاری پرسپولیس ، تیم های ایران و اسپانیا از ساعت 17:30 امروز در سالن هومارک بانکوک به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی دو بر دو دست یافتند.

 

این در حالی بود که تیم ایران نیمه اول را با شکست دو بر صفر به رختکن رفت اما در نیمه دوم با یک بازی متفاوت موفق شد نتیجه را جبران کند و حتی در صورت دقت بیشتر مهاجمان در دقایق پایانی می توانست قهرمان اروپا را با شکست بدرقه کند.

 

ايران بازي را طوفاني آغاز کرد و در همان ثانيه هاي اول، شوت سرکش طاهري توسط دروازه بان اسپانيا مهار شد. در ادامه دو تيم بازي پاياپايي را انجام دادند اما اين اسپانيا بود که در دقيقه پنج توسط ميگلين به گل اول رسيد.

در ادامه بازي و در دقيقه17 لوزانو از توپي که توسط طاهري به اشتباه برگشت داده شده بود، نهايت استفاده را کرد و دومين گل اسپانيا به ثمر رسيد.

فشار حملات ايران در ادامه دو چندان شد اما انگار دروازه اسپانيا طلسم شده بود و توپ هاي شاگردان صانعي راهي به دروازه پيدا نمي کرد و نيمه اول بازي با همان پيروزي دو بر صفر اسپانيا به پايان رسيد.

با آغاز نيمه دوم باز هم اين اسپانيا بود که قدرتش را به ايران ديکته کرد و چند موقعيت مسلم گلزني را هم به دست آورد اما نظري هر بار در آخرين لحظات مانع ورود توپ به دروازه ايران شد.

در ادامه بازي طاهري با يک حرکت تکنيکي بازيکن اسپانيا را جا گذاشت و شوتش را روانه دروازه حريف کرد. اما جوانجو با دفع ناقص، توپ را مقابل پاهاي دانشور انداخت و اين بازيکن در دقيقه هشت نيمه دوم با به ثمر رساندن اولين گل ايران ، فاصله را به حداقل رساند.

حملات شاگردان صانعي باز هم ادامه يافت تا اينکه حسين طيبي در دقيقه 10 بازي از ارسال حسن زاده از روي ضربه اوت استفاده کرد و روي غفلت مدافعان حريف، گل دوم ايران وارد دروازه اسپانيا کرد تا بازي به تساوي کشيده شود. پس از گل ايران دو تيم حملات متعددي را ترتيب دادند اما اين باز هم ايران مهم ترين موقعيت گلزني را بدست آورد و حسن زاده توپ را به تير دروازه اسپانيا زد.

 

اما اتفاق عجیب مسابقه جایی رخ داد که در حالی که بازی حساس دو تیم اسپانیا و ایران به صورت زنده در حال پخش بود، اخبار ورزشی به روی آنتن رفت. درست در همین لحظه گل تساوی ایران به ثمر رسید و مردم به جای دیدن مستقیم این گل ، خبر آن را در اخبار ورزشی شنیدند!

 

پس از این اقدام عجیب اخبار ورزشی قطع شد‌ و مجددا پخش بازی در دستور کار شبکه سه قرار گرفت! سایت فیفا پیش از بازی توصیه کرده بود که تماشای این بازی را از دست ندهید، اما مسئولان صدا و سیما پخش اخباری را که می‌توان آن را به تاخیر انداخت مهم ‌تر می‌دانند!

 

این در حالی بود که شبکه عربی الجزیره همچنان در حال پخش مستقیم بازی ایران آن هم بدون 10 ثانیه تاخیر بود.

 

تیم ملی فوتسال ایران با کسب این امتیاز ارزشمند امیدوار به صعود مرحله بعدی شد و در مسابقات آینده خود باید به مصاف پاناما و مراکش برود. ایران روز دوشنبه 15 آبان‌ماه از ساعت 15:30 به مصاف مراکش می‌رود.

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads