سرکنسولگری ایران در تاتارستان سفر دایی و رویانیان را تشریح کرد

( 8 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : کنسولگری ایران در تاتارستان روسیه سفر دایی و رویانیان به این کشور و دیدارهایشان را تشریح کرد.

رسول شایان، سرکنسولگری ایران در تاتارستان روسیه  در خصوص دیدار علی دایی و محمد رویانیان از تاتارستان روسیه، دیدار با مسئولین و امضای تفاهم‌نامه با باشگاه روبین‌کازان روسیه اظهار داشت: به دنبال دعوت رسمی باشگاه روبین‌کازان روسیه از محمد رویانیان، علی دایی، مدیرعامل و سرمربی باشگاه پرسپولیس و همچنین بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیار سرمربی پرسپولیسی‌ها و هیئت همراه برای دیدار از فعالیت‌های باشگاه روبین‌کازان در عرصه ورزش و دیدار از تاتارستان باید اعلام کنم که خوشبختانه جلسات و دیدارهای رسمی و بسیار خوبی برگزار شد.

وی افزود: مسئولان یکی از پرطرفدارترین تیم‌های آسیا به همراه هیئت همراه بازدیدی از ورزشگاه و ساختمان روبین‌کازان روسیه داشتند و با مدیران و مسئولان این باشگاه پرطرفدار تاتارستانی نشست‌های صمیمانه‌ای برگزار کردند که در نهایت قرار بر این شد که از این پس ارتباط‌های دو تیم و دو کشور بیشتر و گسترده‌تر از قبل باشد.

شایان ادامه داد: همچنین در خصوص امضای تفاهم‌نامه نیز طرفین با یکدیگر توافقات خوبی کردند که در نهایت در دیدار با رئیس‌جمهور تاتارستان مینیخانوف و اینجانب و رویانیان و دایی این تفاهم‌‌نامه مورد تایید کامل قرار گرفت.

سرکنسولگری ایران در تاتارستان یادآور شد: در این جلسه با رئیس‌جمهور تاتارستان همچنین اینجانب به عنوان سرکنسولگری ضمن تشریح روابط بسیار خوب ایران و جمهوری تاتارستان در راستای روابط ایران و روسیه و همکاری‌های ورزشی جهت نزدیک شدن به یکدیگر تاکیدات بیشتری شد.

شایان ادامه داد: بالاخره مردم جمهوری اسلامی ایران و تاتارستان به فوتبال علاقه خاصی دارند و در همین راستا بود که طرفین نیز اعلام کردند که حاضر به همکاری‌های بیشتر هستند. در جلسه‌ای که با رئیس‌جمهور تاتارستان برگزار شد رویانیان معرفی کلی از باشگاه پرسپولیس نیز داشت و به رابطه نزدیکتر دو تیم پرسپولیس و روبین‌کازان و دولت جمهوری اسلامی ایران و روسیه و جمهوری تاتارستان تاکید بیشتری کرد و قرار شد به زودی در همین ارتباط جلسات دیگری نیز برگزار شود.

سرکنسولگری ایران در تاتارستان یادآور شد: همچنین در جلساتی که برگزار شد طرفین از باشگاه پرسپولیس و روبین‌کازان روسیه و همچنین رئیس‌جمهور تاتارستان هدایایی را به همدیگر اهدا کردند.

رویانیان شال مخصوص باشگاه پرسپولیس را تقدیم مینیخانوف رئیس‌جمهور تاتارستان کرد و سپس مقرر شد پس از این جلسات دیداری هم با ایرانی‌های مقیم تاتارستان داشته باشیم.

وی افزود: از همین رو با درخواست دانشجویان ایرانی در تاتارستان دیداری بین علی دایی و دانشجویان تاتارستان برگزار شد که در این مراسم که بیشتر پرسش و پاسخ بود نمایندگان دانشجویان مطالبی را از مسئولان باشگاه پرسپولیس سوال کردند و دایی و رویانیان نیز به خوبی جواب آنها را دادند. این دانشجویان از حضور دایی و رویانیان در تاتارستان به نیکی یاد کردند و خوشحالی خود را بابت دیدار با آقای گل جهان اعلام کردند. همچنین دایی نیز از خاطرات خود در زمان تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف و مصاف‌های سخت خود در فوتبال به سوالات دانشجویان پاسخ گفت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد. دایی به دانشجویان گفت هر کس عاشق کار خود باشد به موفقیت و بهروزی کامل می‌رسد همانطور که من عاشق بودم  و خدا را شکر به هدفم رسیدم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ایشان برای همه دانشجویان و به ویژه‌ پرسپولیسی‌ها آرزوی موفقیت کرد البته یکی از تجار ایرانی در تاتارستان نیز در این جلسه ضمن تشکر از دایی و رویانیان تقدیر خود را از سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس برای این دیدار اعلام کرد. در پایان نیز عکس دسته‌جمعی بین طرفین گرفته شد.

شایان در پایان یادآور شد: امیدوارم این جلسه به نفع دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و روبین‌کازان روسیه باشد و منفعت او به فوتبال ملی دو کشور برسد. خوشبختانه نشست‌ها بسیار خوب بود و ما هم به نوبه خودمان از دایی و رویانیان تشکر ویژه داریم.

دایی و رویانیان امشب ساعت 23 به تهران بازخواهند گشت.
برای دریافت خبرهای پرسپولیس با موبایل از خط ایرانسل کد OZV PNEWS را به شماره 8282 ارسال کنید


ads
ads

اضافه کردن نظر

ارسال لینک و خبر ممنوع می باشد
توهین به سایر کاریران و نظرات آنان و ارسال نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد
تخلف از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.دانلود رایگان نسخه 3 ماهه کسپرسکی

یادگیری سریع 504 واژه ضروری انگلیسی: بهترین و کاملترین جزوه کدینگ 504 واژه