ads

ads

ads

 


طاهری: قرارداد شجاع خلیل زاده با پرسپولیس شایعه است

( 5 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل سپاهان گفت: قرارداد شجاع خلیل زاده با پرسپولیس فقط در حد شایعه است و هیچ باشگاهی چنین کار غیرحرفه ای نمی کند.

محسن طاهری  در رابطه با خبر اخراج ویسی که از سوی باشگاه سپاهان تکذیب شد، اظهار داشت: ما دیروز جلسه ای را با عبدالله ویسی برگزار کردیم و بیشتر پیرامون وضعیت جسمانی او صحبت شد. به هر حال در چند هفته اخیر دچار مشکلاتی شده که همین موضوع ما را به فکر انداخت تا در رابطه با ادامه همکاری با او تجدیدنظری صورت بگیرد.

وی افزود: در نهایت به اینجا رسیدیم که تا عصر امروز اگر قرار بر قطع همکاری باشد، از طریق سایت باشگاه به صورت رسمی این موضوع را به سمع و نظر هواداران سپاهان برسانیم. فعلا هیچ چیز قطعی نشده و باید درباره مسائل مختلف تصمیم گیری کنیم.

مدیرعامل سپاهان همچنین درباره نظر ویسی تصریح کرد: عبدالله ویسی در این باره با ما کاملا هم نظر بود. البته او گلایه هایی داشت و از برخی مسائل ناراحت بود اما در مجموع اصلا بحث اخراج او مطرح نشد. هر اتفاقی هم که درباره ادامه همکاری با او رخ دهد، به شکل توافقی خواهد بود.

طاهری درباره گزینه سپاهان برای جانشینی ویسی و شایعه سرمربیگری کرانچار گفت: روی گزینه های بعدی هنوز فکری نکرده ایم. باید ابتدا به اینجا برسیم که برای قطع همکاری با ویسی به تفاهم رسیده ایم.

وی در پاسخ به این سوال که فقط شرایط جسمانی ویسی در نظر گرفته شده یا نتایج هم در احتمال قطع همکاری سپاهان با این مربی تاثیرگذار است، بیان داشت: بیشتر شرایط جسمانی ویسی مدنظر قرار گرفت. در این مدت استرس زیادی به او وارد شده بود. چند روزی ویسی در بیمارستان بستری شد و عمل جراحی خیلی سختی داشت. با زحماتی که پزشکان اصفهان کشیدند، این بلا را از سرمربی سپاهان دفع کنند.

طاهری ادامه داد: چند هفته قبل در جریان بازی با نفت هم بود که ویسی حالش به هم خورد و به بیمارستان رفت. آنقدر فشار او بالا رفته بود که همه ترسیدیم که ویسی سکته کرده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر سرمربی موقت تا پایان است یا مربی جدید تا پایان فصل آینده قرارداد امضا می کند، گفت: اگر قرار به تغییر سرمربی باشد، کسی را می آوریم که در این چند هفته او را تست کنیم و نتایجش آینده اش را مشخص می کند. اگر نتایج تا پایان فصل خوب بود، ادامه می دهیم اما اگر خوب نبود، به خاطر این چند بازی قرار نیست فصل بعدمان نیز خراب شود.

مدیرعامل سپاهان در پایان در واکنش به شایعه قرارداد 2 ساله شجاع خلیل زاده با پرسپولیس خاطرنشان کرد: این یک بحث غیرفنی و خیلی پیش پا افتاده ای درباره مکاتب فوتبالی است. هیچ باشگاهی حاضر نیست که زودتر از اتمام قرارداد یک بازیکن با باشگاه دیگری با او قرارداد امضا کند. به نظرم کسانی این مسائل را بیان می کنند که به دنبال وارد کردن حاشیه به سپاهان هستند.

نظرات   

-2 #11 جواد پرسپولیسی 2017-03-20 17:00
نقل کردن hamid ps:
در صورت جدایی سروش بهترین گزینه احسان پهلوان

پهلوان استقلالی‌ها به درد نمی‌خوره
نقل قول
+6 #10 محمد 2017-03-20 01:12
شجاع به درد نا نمی خوره ،سوتی زیاد میده ،پنالتی میده ،اخلاقش خوب نیست ،ازهمه مهمتر بازیکن سپاهانه وبعد هزاران مشکل برامون د ست می کنن مث بحث حق رشد ونمی دونم چی وچی .
نقل قول
+4 #9 حیدر 2017-03-19 23:08
شجاع جات خالی هس داداش
نقل قول
-9 #8 hamid ps 2017-03-19 14:58
در صورت جدایی سروش بهترین گزینه احسان پهلوان
نقل قول
+7 #7 حسین 2017-03-19 14:54
اصلا این به کاره پرسپولیس نمیخوره بازیکون ضعیفه وپراشتباه وپنالتی زیارمیده .
نقل قول
+1 #6 علیرضا جعفری امیدیه 2017-03-19 14:04
شجاع خیلی به کارمون میاد
نقل قول
+1 #5 علیرضا جعفری 2017-03-19 14:02
ایشاالله اخر فصل حتما میاد
نقل قول
+2 #4 بهنام 2017-03-19 13:53
احتیاجی به بازیکن مغرور و حاشیه ساز نداریم مبارک خودتون باشه برای پرسپولیس بازیکنایی باغیرت و با اخلاقی مثل سیدجلال،وحید امیری و محمد انصاری خوبه که کامل درخدمت تیم و بدون حاشیه هستند.لیست خرید امسالمون اگه خارجی نتونیم بگیریم بهترین گزینه هاش اینه (1دفاع آخر تخصصی مثل طیبی و1دفاع آخر خوب برای تقویت نیکمت،1دفاع چپ ذخیره انصاری مثل شایان مصلح،1مهاجم تکنیکی آینده دار مثل مهدی قاعدی،1مهاجم پخته باقدرت سرزنی و شوتزنی مثل عباسزاده یا بیت سعید)بخشیدن رضاییان با شرط وشروط محکم و تعهد کتبی،فروختن علیپور و ارام طبع برای آزادشدن لیست،اگه خارجی بتونیم بگیرم1ایمون زاعد2سعد ناطق(بجای ربیع خواه)
نقل قول
+3 #3 شهرستان راور.کرمان 2017-03-19 13:43
آره به همین خیال باش ..زردک بی خاصیت...شجاع تو محضر قرارداد بسته.محض اطلاع
نقل قول
+1 #2 محمدحسام 2017-03-19 11:54
غیر حرفه ای کدومه.اگرم مذاکره کنن برای فصل بعده که بازیکن آزاده.مهمتر اینکه دوتیم بازی رودررو هم ندارن...غیر حرفه ای اونجا بود که تیمی که مثلا خودشو رقیب مستقیم میدونست واصلا دراین حدواندازه نبود دوتا بازیکن پرسپولیسو به بهانه سربازی ازتیم خارج کردند وخداهم خوب جواب کارشونو داد...
نقل قول
-1 #1 perspolis 2017-03-19 10:44
فصل بعد که دیگه باهاش قرارداد ندارین که نزارین بیاد پرسپولیس عقده ای ها...
شجاع مال خودمونه..
اول فصل هم با نامردی نگهش داشتین سپاهان..وگرنه میومد پرسپولیس..
تبرییییک سال نو به همه ی سرخ دلان ایران...
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads