ads

ads

ads

 


ویسی: کنار رفتن من از سپاهان به خاطر بیماری توهین به شعور مردم است/ من اخراج شدم

سرمربی سابق سپاهان گفت: موضوع مطرح شده در مورد کناره‌گیری من از سپاهان به خاطر بیماری توهین به شعور مردم است.

عبدالله ویسی  درباره برکناری از سپاهان و شرایطی که از لحاظ جسمانی دارد، صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

قبل از هر چیز در مورد وضعیت  جسمانی خود صحبت کنید چون در بیانیه باشگاه سپاهان این طور آمده بود که شما به خاطر بیماری که دارید کنار کشیدید.

من اکنون در دوران نقاهت به سر می‌‌برم اما مشکل خاص و حادی ندارم و فعلاً هم در اصفهان باید باشم تا زیر نظر دکترم این دوران نقاهت طی شود.از آنجا که هیچ وقت نمی‌توانم دروغ بگویم و موضوع مطرح شده را توهین به شعور مردم می‌دانم باید بگویم که این تصمیم باشگاه ربطی به بیماری من ندارد. در همه جای دنیا وقتی برای مربی مشکلی پیش می‌آید باشگاه‌ها سعی می‌کنند بهترین تعامل را داشته باشند مثل قضیه تیتو ویلانوا سرمربی بارسلونا که همه می‌دانستند سرطان دارد اما باشگاه بارسلونا تا روز آخر به پای او ایستاد.

 پس اصل قضیه چیست؟

لازم است مطرح کنم روز جمعه از طریق سرپرست تیم تماسی با من گرفته شد و به من گفت که از طرف هیأ‌ت مدیره زنگ زده و ادامه داد که سوم فروردین کرانچار در تمرینات حاضر می‌شود و شما هم استعفا داده و بگو به دلیل مریضی نمی‌توانی به کار ادامه دهی که من هم در جواب گفتم این کار شایسته و درست نیست و من این کار را انجام نمی‌دهم.

پس باید بگوییم که شما اخراج شده‌اید.

بله، من اخراج شدم با این حال از هیچ کس گله و شکایتی ندارم و از مدیر کارخانه فولاد، هیأت مدیره باشگاه و مدیرعامل محترم که در این مدت من را تحمل کردند، تشکر می‌کنم و برای سپاهان هم آرزوی موفقیت دارم و نمی‌خواهم کسی از من ناراحت باشد.

 از لحاظ مالی با باشگاه به توافق رسیده‌اید؟

ما مقرر شد  هفته آینده جلسه‌ای با مدیرعامل داشته باشیم و ان‌شاءالله که جلسه خوبی خواهد بود و به توافق می‌رسیم در حال حاضر در کنار مردم روستای خوب خودم رودزرد هستم و به زودی به اصفهان می‌روم و باید از تمام کسانی که در مدت حضورم در بیمارستان به ملاقاتم آمدند یا برایم پیغام فرستادند و شرمنده‌ام کردند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.سپاهان با جوانانی که دارد آینده درخشانی خواهد داشت.

نظرات   

+6 #4 محمد 2017-03-20 00:58
خوبت کردن وقتی با کیسه خو ستان معروف شده ه ا ورت داشت ورفتی وبهترین بازیکنان میسه رو هم با خودت بردی وبنوعی تیم رو ضعیف کردی .به جهنم بیرنت کردن ،باور کن این لحظات را خیلی وقت پیش پیش بینی کرده بودم
نقل قول
+6 #3 سعید.م 2017-03-19 20:03
مربی خوبی هستی عبدالله خان ولیییییی...
به اتفاقات کل لیگ پارسال کاری ندارم, ولی اگه فقط تویه بازیتون در مشهد ناصحی اونقدر شرم آور سرش رو نمی دزدید تا گل بزنید همون پارسال هم معلوم میشد کت تنه کیه
نقل قول
+5 #2 حیدر 2017-03-19 19:58
بنظرم ویسی هنوز برای سپاهان زودبود
نقل قول
+3 #1 کیومرث 2017-03-19 19:12
جناب ویسی حقت بود ادم پر ادعا و پوچی هستی. قهرمانی فصل قبل هم مدیون بازیکنانت بودی!!!
منفوترین سرمربی های ایران علیرضا منصوریان عبدالله ویسی و حمید درخشان
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads