ads

ads

ads

 


تراکتورسازی بار دیگر از سوی فیفا محکوم شد

باشگاه تراکتورسازی تبریزهمچنان با پرونده های تمام نشدنی خود در فدراسیون جهانی فوتبال دست وپنجه نرم می کند و به تازگی به پرداخت مبلغ سنگینی به «کارلوس کاردوسو» برزیلی محکوم شده است.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تازگی قسط سوم بدهی به «تونی اولیویرا» مربی پرتغالی و سال های گذشته این تیم را که ازمدیریت قبلی به جا مانده بود را پرداخت کرده و به بخشش از سوی فیفا امیدوار بودند، اما به تازگی حکم دیگری از سوی کمیته حل اختلاف فیفا صادر شد.
در این حکم، باشگاه تراکتورسازی به پرداخت مبلغ 112هزار دلاربابت قرارداد «کارلوس کاردوسو» و پنج درصد بابت خسارت ظرف مدت 30 روز محکوم شده است.
حکم فوق روز14 فروردین به باشگاه تراکتورسازی و فدراسیون فوتبال ارسال شده و درصورتی که دراین مدت، تراکتوری‌ها بدهی خود را پرداخت نکنند این پرونده به کمیته‌ انضباطی فیفا ارسال خواهد شد و تبعات سنگینی را درپی دارد.
ژائو ویلا، دیتمار بیکای، یان رمزی، حمزه یونس، تونی اولیویرا، کاردوسو و آگوستو سزار شاکیان باشگاه تراکتورسازی در فیفا هستند که این باشگاه باید حدود چهار میلیارد تومان بابت قراردادهای سال های گذشته به آنان پرداخت کند تا با محرومیت سنگین احتمالی روبرو نشود.
در این بین تاکنون بخشی از پول اولیویرا و ژائو ویلا پرداخت شده است، اما هنوز مدیران فعلی تراکتورسازی با هجم زیادی از بدهی که از مدیریت های قبلی برای آنان به یادگار مانده، روبرو هستند.

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads