ads

ads

ads

 


مدیر باشگاه الریان قطر: تلاش می‌کنیم مثل دیدار رفت بازی کنیم

پرسپولیس نیوز : مدیر باشگاه الریان قطر پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: این بازی برای هر دو تیم بسیار سخت است اما هدف ما حفظ صدرنشینی است.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز ساعت 19 در ورزشگاه آزادی در بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان الریان قطر است تا انتقام بازی رفت را بگیرد.

مذکر آل شافی، مدیر باشگاه الریان درباره این بازی در مصاحبه با روزنامه الرایه گفت: این بازی برای هر دو تیم بسیار سخت است اما هدف ما حفظ صدرنشینی است و خارج شدن از این بازی با نتیجه مطلوب است تا جواز راه یابی به مرحله بعد را کسب کنیم.

وی افزود: در دیدار رفت مقابل قهرمان ایران در دوحه بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم و موفق شدیم با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسیم. ما امروز تلاش خواهیم کرد تا مثل بازی رفت عمل کنیم و من اطمینان داریم که بازیکنان توانایی انجام آن را دارند. مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که هواداران زیادی دارد و به نظرم الریان به بازی‌های مثل این دیدار که هواداران زیادی دارد، عادت کرده است.

نظرات   

+13 #3 مهگل 2017-04-10 11:11
ببین اقا الریان هر چه قدر هم هم به بازی با هوادار های زیاد عادت داشته باشه نمیتونه امشب هیچ کاری کنه چون پرسپولیس و هواداراش یه دونه اند
نقل قول
+11 #2 Ehsan Amini 2017-04-10 11:10
به امید خدا و تلاش بچه ها و کادر فنی و صد البته هوادارن با تشویق هاشون و دعای خالصانشون بازی رو 4بر 0 میبریم
نقل قول
+11 #1 mehdi35 2017-04-10 11:07
شک نکنید پرسپولیس امروز برنده میشه
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads