ads

ads

ads

 


نظامی‌پور: جشن قهرمانی پرسپولیس نباید مقابل پدیده برگزار شود!

مدافع تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد، این تیم در دیدار مقابل استقلال تنها به دنبال سه امتیاز است.

امید نظامی‌پور در مورد شرایط فعلی صبا و بازی این تیم برابر استقلال تهران در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر  گفت: بعد از برد شیرین مقابل تراکتورسازی، از لحاظ فنی و روحی شرایط خوبی داریم. امیدوارم مقابل استقلال هم یک بازی خوب انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم. ما با تیم بزرگی بازی داریم که در هفته‌های اخیر شرایط خوبی داشته است.

«استقلال نیازی به تعریف من ندارد و بازی ساده‌ای مقابل این تیم درپیش نخواهیم داشت»، وی با بیان این جمله ادامه داد: صبا هم تیم کوچکی نیست و پتانسیل شکست دادن استقلال را دارد. در این بازی حتی به مساوی هم فکر نمی‌کنیم و هیچ هدفی جز کسب سه امتیاز نخواهیم داشت.

مدافع تیم فوتبال صبای قم در مورد احتمال ماندن این تیم در لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم و صبا قطعاً در لیگ برتر می‌ماند. ما دنبال قرار گرفتن در رده‌های بهتر هم هستیم.

نظامی‌پور درباره اعتراض باشگاه صبا به برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در بازی مقابل پدیده گفت: جشن قهرمانی پرسپولیس باید در آخرین هفته مقابل سیاه‌جامگان در مشهد برگزار شود و برگزاری این جشن در بازی با پدیده حرفه‌ای نیست. طبیعتاً اگر این اتفاق بیفتد پرسپولیس با قدرت و انگیزه کامل به مصاف سیاه‌جامگان نخواهد رفت.

نظرات   

+23 #7 donte 2017-04-12 20:18
به تو هیچ ربطی نداره
چرا خودتون رو به نفهمی زدید؟؟؟
وقتی قهرمانی پرسپولیس مسجل بشه طبیعتا انگیزه ی بازیکنا در ادامه ی راه کمتره و دیگه فرقی نمی کنه جشن رو زودتر یا دیرتر بگیرن
نکنه میخواید بازی های پرسپولیس رو هم 3-0 کنن تا قهرمانی به بازی آخر بکشه و پرسپولیس با تمام وجود بازی کنه؟؟؟؟؟
نقل قول
+18 #6 RED 2017-04-12 16:41
به تو چه ربطي داره كه پرسپوليس كجا و چه موقعي جشن قهرماني برگزار ميكند.تو چيكاره هستي . :eek: :eek:
نقل قول
+14 #5 آرش آريايى 2017-04-12 13:00
مرام پرسپوليس اينقدر بزرگ هست كه نخواهد براى مانند تيمى تبانى كند ، بنابر اين بهتره قبل از اينكه دهان باز كنى و مطلبى را بگويى كمى راجبش فكر كنى .
نقل قول
+12 #4 Reza 2017-04-12 12:39
خاک بر سر مسئولین باشگاه پرسپولیس کنن که هر خری از راه میرسه دهن کثیفشو باز میکنه و تعیین تکلیف میکنه، یکم از این آذری ذوب آهن یاد بگیرید، باید با تیم جوانان بریم با سیاه جامگان بازی کنیم تا صبا اوت بشه، شما اگه عرضه داشتی پرسپولیسو میبردی
نقل قول
+14 #3 سمیرا 2017-04-12 12:12
اینا نمیفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی. در هر صورت تیم ما قهرمانه و هر جور دلش بخواد در برابر سیاهجامگان بازی میکنه. فرقی هم نمیکنه جشن قهرمانی کی برگزار بشه.
نقل قول
+14 #2 جاسم ارتش سرخ 2017-04-12 12:06
کجای دنیا جشن گرفتن ارتباطی به با قدرت بازی کردن دارد؟ شما فکر می کنید وقتی ما در بازی با پدیده قهرمان لیگ شده ایم چه جشن بگیریم وچه نگیریم فرقی در قدرت پرسپولیس خواهد داشت؟ شما بازی را که با ترترها کردید را روبروی تیم های باقیمانده بکنید تمام بازی ها را می برید ودرلیگ هم می مانید ودیگر نیازی به شل بازی کردن ویا سفت بازی کردن پرسپولیس ندارید
نقل قول
+19 #1 SINA 2017-04-12 12:05
آخه احمق جون پرسپولیس اگه بازیه بعدیش رو ببره
در هرصورت قهرمان هست و ربطی به برگزاری زودتر جشن نداره. یعنی درک این مسئله اینقدر سخته
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads