ads

ads

ads

 


مرفاوی:روی صحبت ما با سازمان لیگ است نه سیاه‌جامگان و عباسی

سرمربی تیم فوتبال صبای قم می‌گوید:ما کاری به اظهار نظر دیگران نداریم. هر وقت اسم سیاه‌جامگان و آقای عباسی را آوردیم ایشان اظهارنظر کنند.

صمد مرفاوی ،‌در خصوص آخرین شرایط صبای قم در دیدار با استقلال اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم بد نیست و ما هم آماده بازی هستیم و ان‌شاالله که نتیجه خوبی بگیریم.

وی در خصوص غایبان تیمش برای مصاف با استقلال گفت: خوشبختانه تمام نفرات را داریم و فقط دیوسالار به علت محرومیت در این بازی همراه ما نخواهد بود.

سرمربی صبا در خصوص رویارویی‌اش با استقلال و بازی روز شنبه گفت: استقلال تیم قابل احترامی است و من هم بازی روز گذشته این تیم را دیدم. این تیم در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کرده ولی شرایط ما به شکلی است که به 3 امتیاز بازی نیاز داریم. مطمئن باشید این بازی هم برای ما سخت است و هم برای استقلال.

مرفاوی در خصوص اینکه آیا راضی به خداحافظی عنایتی در بازی با استقلال شد یا خیر، گفت: من فقط یک بار با او صحبت کردم و طبیعی است که فوتبالیست یک روز از میادین خداحافظی کند. به عنایتی گفتم که تا بازی آخر صبر کند و ان‌شاالله تیم بماند و هم خیال او راحت شود و هم خیال ما. من به او اینگونه گفتم و از او دعوت به همکاری کردم. ولی اگر عنایتی با ما بماند شامل حال دوشغله‌ها نیست. (با خنده).

سرمربی صبای قم در ادامه گفت‌وگو در خصوص صحبت‌های علی عباسی مدیر عامل باشگاه سیاه‌جامگان مبنی بر اینکه صبایی‌ها می‌خواهند فدراسیون فوتبال را تحت تاثیر قرار دهند، گفت: روی صحبت ما با سازمان لیگ و فدراسیون بود و نامه رسمی ما به این دو جا ارسال شده است. ما کاری به اظهار نظر دیگران نداریم. هر وقت اسم سیاه‌جامگان و آقای عباسی را آوردیم ایشان اظهارنظر کنند.

مرفاوی افزود: این حق طبیعی ماست که از تیم و شرایط‌مان دفاع کنیم و این درست نیست که آنها چنین مسائلی را مطرح کرده و اسم باشگاه صبا را بیاورند. همانطور که گفتم حرف ما با سازمان لیگ و فدراسیون است نه با عباسی و باشگاه سیاه‌جامگان.

نظرات   

+10 #2 arman 2017-04-12 21:02
پس يكي هم به مرفاوي بگه بازي بين ما با سياه جامگانه
هر موقع گفتيم صبا بياد اظهارنظر كنه :lol: 8) :-*
نقل قول
+13 #1 Reza 2017-04-12 12:34
خفه بابا، اولا پرسپولیس ماشین سازی رو باید ببره، ثانیا اگه شما کیسه رو بردید ما اونموقع تصمیم میگیریم که با چه ترکیبی بریم مشهد، و گرنه صبا پر صمد پر پر،
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads