ads


 

مقاله ها

کشتی‌گیران مازندرانی جام قهرمانی را به کاپیتان پرسپولیس اهدا کردند + عکس

کشتی‌گیران مازندرانی جام قهرمانی را به کاپیتان پرسپولیس اهدا کردند + عکسپرسپولیس نیوز : اعضای تیم کشتی جوانان مازندران بعد از قهرمانی جام خود را به کاپیتان فقید پرسپولیس اهدا کردند.

بیت الله عباس پور دار فانی را وداع گفت

 بیت الله عباس پور دار فانی را وداع گفتپرسپولیس نیوز:  بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران و جهان که به بیماری واسکولیت دچار شده بود ، درگذشت.

روسیه در تهران هم مغلوب ایران شد / ایران با وجود برد حذف شد

 روسیه در تهران هم مغلوب ایران شد / ایران با وجود برد حذف شدپرسپولیس نیوز :  تیم ملی والیبال ایران در یازدهمین بازی خود در لیگ جهانی ۲۰۱۵ موفق به شکست میهمان خود روسیه شد.

پیروزی سخت و دلچسب ایران برابر لهستان مغرور

پیروزی سخت و دلچسب ایران برابر لهستان مغرورپرسپولیس نیوز : تیم ملی والیبال ایران در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال موفق شد میهمان خود لهستان را در سالن آزادی تهران مغلوب کند.

ایران 6- آمریکا صفر/ والیبالیست ها آمریکا را 6 تایی کردند

ایران 6- آمریکا صفر/ والیبالیست ها آمریکا را 6 تایی کردندپرسپولیس نیوز : تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه هفته ششم لیگ جهانی 2015 توانست از سد آمریکا عبور کند.

احتمال شکایت استیل آذین از سازمان خصوصی‌سازی

 احتمال شکایت استیل آذین از سازمان خصوصی‌سازی پرسپولیس نیوز : شرکت استیل آذین به دلیل رد شدن اهلیتش در مزایده چهارم واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی، قصد شکایت از سازمان خصوصی‌سازی را دارد.

درپی قهرمانی در جام جهانی / تبریک نژادفلاح به فدراسیون کشتی و ملی‌پوشان

درپی قهرمانی در جام جهانی / تبریک نژادفلاح به فدراسیون کشتی و ملی‌پوشان پرسپولیس نیوز : محمدحسین نژادفلاح قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی که در آمریکا برگزار شد را به فدراسیون کشتی، کادر فنی و ملی‌پوشان تبریک گفت.

والیبالیست‌های پیشین پرسپولیس به پولشان نرسیدند

 والیبالیست‌های پیشین پرسپولیس به پولشان نرسیدند پرسپولیس نیوز : در حالی که باشگاه پرسپولیس قرار بود طلب والیبالیست‌های پیشین این باشگاه را بدهد اما این اتفاق نیفتاد.

نماینده تام الاختیار کشتی‌گیران طلبکار از باشگاه پرسپولیس به اظهارات خواجه‌وند واکنش نشان داد

نماینده تام الاختیار کشتی‌گیران طلبکار از باشگاه پرسپولیس به اظهارات خواجه‌وند واکنش نشان داد پرسپولیس نیوز :نماینده تام الاختیار کشتی گیران و والیبالیست‌های طلبکار از باشگاه پرسپولیس به اظهارات خواجه‌وند با انتشار بیانیه‌ای واکنش نشان داد.

ماجرای جالب 2 باشگاه پرسپولیس با 2 مدیرعامل مجزا!

ماجرای جالب 2 باشگاه پرسپولیس با 2 مدیرعامل مجزا!پرسپولیس نیوز : سرمربی سابق تیم والیبال پرسپولیس گفت: طرف قرارداد ما برای تسویه حساب با والیبالیست‌های پرسپولیس وفایی است، نه رحیمی.

بانوان فوتسالیست هم به جمع شاکیان پرسپولیس پیوستند

بانوان فوتسالیست هم به جمع شاکیان پرسپولیس پیوستندپرسپولیس نیوز : تعدادی از بانوان تیم فوتسال پرسپولیس روز گذشته برای دریافت طلب‌هایشان به باشگاه رفتند.

فرشته کریمی لژیونر می‌شود؟

فرشته کریمی لژیونر می‌شود؟پرسپولیس نیوز : مستندسازان لهستانی با حضور در ایران از بهترین بازیکن فوتسال بانوان و بازیکن پرسپولیس مستند می‌سازند.

اخلاقی: طلب فرنگی‌کاران پرسپولیس به اندازه نیمی از قرارداد یک فوتبالیست هم نیست

اخلاقی: طلب فرنگی‌کاران پرسپولیس به اندازه نیمی از قرارداد یک فوتبالیست هم نیستپرسپولیس نیوز : دارنده مدال طلای کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گفت: هزینه‌ای که برای کل تیم فرنگی پرسپولیس در لیگ شده است نیمی از قرارداد یکی از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه هم نمی‌شود.

وکیل کشتی گیران: کدام مصالحه؟ گام سوم شکایت را برداشته ایم

وکیل کشتی گیران: کدام مصالحه؟ گام سوم شکایت را برداشته ایمپرسپولیس نیوز :  اگر فکر می کردید ماجرای شکایت کشتی گیران علیه باشگاه پرسپولیس ختم به خیر شده،کاملا در اشتباهید!