ads

ads

ads

 

آخرین خبر دریافتی از تغییرات در هیات مدیره

مرجع خبری پرسپولیس (14:19) : / یکشنبه 15 دی

خبر اختصاصی مرجع خبری : سازمان مجوز برکناری مصطفوی را صادر کرد / عباس انصاری فرد جانشین داریوش خان می شود

 داریوش مصطفوی برای فرار از بحران ناکامی تیمش توپ را به زمین افشین پیروانی انداخت . او که عمر مدیریتش در پرسپولیس به سر رسیده خواسته ناکامی را به گردن کادرفنی بیاندازد
درحالی که مقامات مسئول در سازمان ورزش از برکناری او در 24 ساعت آینده و حکم جانشینی او به نام عباس انصاری فرد می‌خورد.

سازمان به مدیران:از آخرين فرصتي كه داده شده استفاده كنيد

مرجع خبري پرسپوليس(21:21)/شنبه 14 دي:

اولتيماتوم سازمان تربيت بدني به مسئولان پرسپوليس:از آخرين فرصتي كه داده شده استفاده كنيد
معاون سازمان و رئيس مركز توسعه ورزش قهرماني در نامه اي به رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس خواستار رسيدگي سريع به روند نزولي اين تيم شد.

متن نامه كيومرث هاشمي به حسين هدايتي، رئيس هيات مديره باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بدين قرار است:
متاسفانه روند رو به نزول تيم فوتبال آن باشگاه در مسابقات ليگ برتر تاثير نامطلوبي بر روي احساسات ميليون ها هوادار دلسوخته و دائمي آن در سطح كشور و اقصي نقاط جهان داشته كه در همين جا بايد از سعه صدر و بردباري اين هواداران در قبال نتايج حاصله تشكر و قدرداني شود .
از طرف ديگر در روزهاي پاياني سال اين تيم بايد در مسابقات قهرماني باشگاه هاي آسيا از اعتبار و كيان كشور و خود دفاع كند كه روند مذكور نويد مثبتي از اين حضور بدست نمي دهد. انتظار مي رفت هيئت مديره اين باشگاه مردمي و پرطرفدار با اتخاذ تصميمات منطقي و حساب شده مشكلات حاشيه اي را به حداقل رسانده و پاسخگوي خواست علاقمندان باشگاه باشد كه اين امر مهم تاكنون محقق نشده است.
اين در حاليست كه كمك هاي سازمان حسب تعهد انجام شده به همراه فرصت هاي مالي ديگر به موقع در اختيار آن باشگاه قرار گرفته است.
شايسته است به قيد فوريت و با تشكيل جلسات هيات مديره و كميته فني باشگاه و بررسي وسيع و همه جانبه وضعيت موجود به همراه تحليل هاي لازم و ارايه پيشنهادات و راهكارهاي علمي و موثر حداكثر تا قبل از مسابقه بعدي تيم اقدام عاجل صورت گرفته و نتيجه گزارش شود . بديهي است اين آخرين فرصت براي مجموعه مديريتي آن باشگاه است.

مسئولان استقلال و پرسپوليس به كميته انضباطي احضار شدند

مرجع خبري پرسپوليس:(18:40)/شنبه 14 دي

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال مدير عامل باشگاه استقلال و سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس را احضار كرد.

فارس،كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام كرد واعظ اشتياني مدير عامل باشگاه استقلال، اسدي مسئول كانون هواداران اين باشگاه و خوردبين سرپرست باشگاه پرسپوليس با توجه به ماده 47 آيين نامه انضباطي بايد روز دوشنبه در كميته انضباطي حضور يابند

هدایتی قول پاداش ویژه داد

مرجع خبری پرسپولیس (13:33) : / شنبه 14 دی

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران در تماس با کادر فنی و بازیکنان به آن ها قول پاداش ویژه داد

حسين هدايتي رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران شب گذشته و صبح امروز به صورت تلفني با بازيكنان و كادر فني گفت و گو كرد.
او به اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس قول داد در صورت پيروزي برابر ذوب آهن پاداش‌ ويژه اي به بازيكنان پرداخت كند.

هدایتی حرفش را به کرسی نشاند

مرجع خبری پرسپولیس(20:08) / پنجشنبه 12 دی 

داریوش خان شنبه از پرسپولیس می رود  / هدایتی حرفش را به کرسی نشاند

بعد از بازی با ذوب آهن خبر بر کناری داریوش مصطفوی به صورت رسمی اعلام می شود. شاید با توجه به تکذیب هایی که درباره استعفای داریوش خان شنیده اید از این خبر تعجب کنید.اما این مسئله قطعی است و عمر مدیریتی مصطفوی در پرسپولیس دوام چندانی ندارد. پس از اینکه هدایتی به طور رسمی اعلام کرد تا مصطفوی هست نمی تواند در باشگاه کاری کند، توانست علی آبادی را راضی کند تا مصطفوی از پرسپولیس برود،نکته ای که در مصاحبه دیروز هدایتی با مرجع و تعریف او از مدیریت علی آبادی به چشم می خورد.
با رفتن مصطفوی به احتمال زیاد مجید فرخزادی مدیر عامل پرسپولیس می شود. فرخزادی از حامیان اصلی پیروانی در پرسپولیس است ولی آینده پیروانی در پرسپولیس ارتباط مستقیمی به نیتجه بازی با ذوب دارد

تلاش مصطفوي براي ديدار با علي آبادي

مرجع خبری پرسپولیس(11:21) / چهارشنبه 11 دی /  تلاش مصطفوي براي ديدار با علي آبادي

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در تلاش است تا بتواند در نشستي با رييس سازمان تربيت بدني در مورد مشکلات اخير با وي گفت و گو کند.

داريوش مصطفوي که روزهاي ناآرام و پر حاشيه اي را پشت سر مي گذارد، براي تمام شدن حرف و حديث هايي که در مورد کنار گذاشتن قريب الوقوعش شنيده مي شود، با محمد علي آباي رييس مجمع باشگاه پرسپوليس ديدار خواهد کرد.

وي که ديروز(سه شنبه) براي چندمين بار مورد اهانت تماشاگران قرار گرفت، اين شعارها را ادامه شايعه هايي مي داند که در مورد جدايي اش از پرسپوليس شنيده مي شود و به همين دليل قصد دارد تا با بازگو کردن مشکلات به رييس سازمان تربيت بدني، شرايط را به نفع خود تغيير دهد.

اين رايزني هاي مصطفوي در حالي است که به نظر مي رسد، نظر سازمان تربيت بدني هم، استفاده از گزينه ديگري به جاي او به عنوان مديرعامل است و در همين راستا حتي شنيده مي شود، داريوش مصطفوي احتمالاً به کادر مديريتي فدراسيون فوتبال اضافه مي شود

آشتی کنان کارلوس کیروش و رویانیان در ورزشگاه آزادی

خبرگزاری پرسپولیس : در شب پیروزی پرسپولیس برابر آلومینیوم در ورزشگاه آزادی محمد رویانیان و کارلوس کیروش نشستند حسابی خوش و بش کردند.

ads