ads


 

عصبانیت برانکو از شلوغی کنار زمین/ نا امنی بازی را به تاخیر انداخت

عصبانیت برانکو از شلوغی کنار زمین/ نا امنی بازی را به تاخیر انداخت

پرسپولیس نیوز : زمانی که بازیکنان پرسپولیس مشغول گرم کردن بودند سرمربی این تیم به شدت از شلوغی کنار زمین عصبانی و ناراحت بود.

تدابیر ویژه برای بازی پرسپولیس مقابل فولاد

تدابیر ویژه برای بازی پرسپولیس مقابل فولادپرسپولیس نیوز : با توجه به ابراز نگرانی های افکار عمومی و مسوولان تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به حوادث بازی های گذشته ، مسوولان برگزاری مسابقه اطمینان دادند برای تامین امنیت و انضباط بازی برای امروز تدابیر ویژه ای اندیشیده شده است.

پرسپولیس با استقبال هواداران وارد اهواز شد

پرسپولیس با استقبال هواداران وارد اهواز شدپرسپولیس نیوز : کاروان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز سه‌شنبه پس از ترک تهران، وارد فرودگاه اهواز شد.

سالگرد درگذشت سرطلایی فوتبال ایران جمعه برگزار می شود

سالگرد درگذشت سرطلایی فوتبال ایران جمعه برگزار می شودپرسپولیس نیوز : مراسم سالگرد درگذشت اسطوره تیم فوتبال پرسپولیس جمعه این هفته برگزار می شود.

هشدار جدی برانکو به شاگردانش: در روز‌های حساس بیشتر مراقب خود باشید

 هشدار جدی برانکو به شاگردانش: در روز‌های حساس بیشتر مراقب خود باشید پرسپولیس نیوز :  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به شاگردانش تیمش هشدار جدی داد.

درخواست هواداران پرسپولیس از کمیته داوران؛ عدالت عدالت

درخواست هواداران پرسپولیس از کمیته داوران؛ عدالت عدالتپرسپولیس نیوز : هواداران پرسپولیس از کمیته داوران فدراسیون فوتبال خواستند که عدالت در بازی‌ها اجرا شود.

بیرانوند و رفیعی به سمت فرکی رفتند/ تقدیر از یک جانباز مدافع حرم

بیرانوند و رفیعی به سمت فرکی رفتند/ تقدیر از یک جانباز مدافع حرمپرسپولیس نیوز : سه بازیکن پرسپولیس قبل از شروع مسابقه به سمت حسین فرکی آمدند.

بازیکن تستی همه را به اشتباه انداخت!/ ترافیک بیرون ورزشگاه آزادی

بازیکن تستی همه را به اشتباه انداخت!/ ترافیک بیرون ورزشگاه آزادیپرسپولیس نیوز : یک بازیکن سیاه‌پوست در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد و خیلی‌ها فکر کردند که او گادوین منشا است.

6 هزار تماشاگر در آزادی/ بدل منشا برای تماشای بازی تیم برانکو به ورزشگاه آمد+عکس

6 هزار تماشاگر در آزادی/ بدل منشا برای تماشای بازی تیم برانکو به ورزشگاه آمد+عکسپرسپولیس نیوز : در حدود یک ساعت مانده به بازی حدود 6 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

4 هزار نفر در ورزشگاه آزادی

4 هزار نفر در ورزشگاه آزادیپرسپولیس نیوز : حدود 4 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حاضر هستند.

برخورد جالب توجه پرسپولیسی‌ها و ملوانی‌ها در هتل المپیک

برخورد جالب توجه پرسپولیسی‌ها و ملوانی‌ها در هتل المپیکپرسپولیس نیوز : اعضای تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان که در هتل المپیک مستقر هستند برخورد جالبی با یکدیگر داشتند.

برگزاری مراسم یادبود کاپیتان فقید پرسپولیس +تصاویر

 برگزاری مراسم یادبود کاپیتان فقید پرسپولیس +تصاویر

پرسپولیس نیوز : مراسم یادبود کاپیتان فقید پرسپولیس برگزار شد.

سروش،سئول را ترکاند

سروش،سئول را ترکاندپرسپولیس نیوز : گروهی از هواداران پرسپولیس برای خوشامد به سروش رفیعی به خیابان سئول رفتند.

حضور پروین در منزل مرحوم سیدعلیخانی و تسلیت ملی پوشان+ تصاویر

حضور پروین در منزل مرحوم سیدعلیخانی و تسلیت ملی پوشان+ تصاویرپرسپولیس نیوز : اسطوره باشگاه پرسپولیس امروز برای عرض تسلیت به خانه پیشکسوت فقید این باشگاه رفت.