مقاله ها

نعیم‌آبادی: رضاییان تنها خرید خوب پرسپولیس است

پرسپولیس نیوز: سعید نعیم‌آبادی مدافع اسبق پرسپولیس که هرازگاهی سری هم به تمرینات تیم سابقش می‌زند، روز گذشته با ما در خصوص بازی پرسپولیس با پدیده حرف زد.

واکنش بنگر به انتقادات در اینستاگرام/ فضای مجازی در و پیکر ندارد، من در دنیای واقعی زندگی می‌کنم

پرسپولیس نیوز: در پی تساوی 2-2 شاگردان برانکو برابر پدیده مشهد عده‌ای از هواداران به صفحه شخصی محسن بنگر حمله و انتقادات فراوانی از او کردند.

زادمهر: مگر طاهری قبل از این چه کاره بود؟!/ عبدی برکنار نشده است

پرسپولیس نیوز: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:اگر کسی بتواند به پرسپولیس کمک کند و به هیات مدیره بیاید من خودم اولین نفری هستم که می روم.

کفاشیان: کی‌روش با خیال آسوده برمی‌گردد/ درآمد سرخابی‌ها بلوکه می‌شود

پرسپولیس نیوز: رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه کارلوس کی‌روش مربی پروازی نیست، گفت: شک نکنید سرمربی تیم ملی بزودی و با خیال آسوده به ایران برمی‌گردد زیرا با ما قرارداد داشته و به قراردادش احترام می‌گذارد.

رحیم یوسفی: طارمی و علیپور در خط حمله زوج خوبی می‌شوند

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس گفت: کارمان در این فصل را دیر شروع کردیم و اکثر بچه‌ها را از تیم نونهالان برداشتیم. باید این بچه‌ها را به حد پرسپولیس برسانیم.

مجید پروین: از زمانی که به ورزشگاه تختی رفته‌ایم تمرینات بهتری داریم/نیمه اول را ندیدم ولی پرسپولیس تیم بهتری شده است

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس گفت: از زمانی که زمین ورزشگاه تختی را در اختیار گرفته‌ایم، تمرینات خوبی داشتیم و امیدواریم در این فصل جزو چهار تیم برتر باشیم.

خوردبین: تازه با تغییرات اجباری، هماهنگی کم بود و این بودیم

پرسپولیس نیوز: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز به بنگر توهین می‌شود، فردا به یک بازیکن دیگر! هوادار پرسپولیس در روزی که تیمش اینقدر خوب بازی می‌کند، اینکار را نمی‌کند. فکر نمی‌کنم آنها هوادار پرسپولیس باشند.

کامیابی‌نیا: بنگر یکی از با تعصب‌ترین‌هاست و هواداران پرسپولیس به او توهین نمی‌کنند/ امیدوارم با شوت‌هایم به تیم کمک کنم

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران باید صبور باشند چرا که بهترین مدافعان جهان هم اشتباه می‌کنند و باید آنها بدانند که بنگر یکی از با تعصب‌ترین بازیکنان پرسپولیس است.

بازیکن پرسپولیس جرو بحث با همبازی اش را رد کرد

پرسپولیس نیوز: رامین رضائیان بازیکن جوان پرسپولیس می گوید با کفشگری جر و بحثی نداشته است.

واکنش جالب مدافع خارجی پرسپولیس به انتقادها

پرسپولیس نیوز: لوکا ماریچ می گوید هنوز با دیگر بازیکنان دفاعی پرسپولیس هماهنگ نشده است.

کاشانی: طاهری کارش را بلد است

پرسپولیس نیوز: رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که مدیرعامل جدید این باشگاه در صورت فراهم بودن شرایط کارش را بلد است.

کمندانی: پرسپولیس واقعی را از هفته دوم می‌بینید/اولین 3 امتیاز را از اهواز می‌گیریم

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وضعیت تیم خوشبختانه خوب است و می‌خواهیم از بازی مقابل استقلال خوزستان پرسپولیس واقعی را به همه نشان دهیم.

درخشان:هفته اول لیگ کیفیت متوسطی داشت/نبودیک لیدردرداخل زمین به تیم پرسپولیس آسیب می زند

پرسپولیس نیوز: سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: هفته اول پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران کیفیت مناسبی نداشت و مثل سال های گذشته تیم ها درگیر مسابقات داخلی خود بودند.

ads