مقاله ها

پنجعلی: بازیکنان درصددند هواداران را شاد کنند/ با کدام پشتوانه با مربی و بازیکن برای فصل آینده صحبت کنیم؟

پنجعلی: بازیکنان درصددند هواداران را شاد کنند/ با کدام پشتوانه با مربی و بازیکن برای فصل آینده صحبت کنیم؟پرسپولیس نیوز : سرپرست پرسپولیس شرایط این تیم را پس از تعطیلات لیگ خوب توصیف کرد و گفت: بازیکنان با آمادگی و انگیزه مضاعف درصددند با کسب نتایج خوب دل هواداران را شاد کنند.

حسین عبدی: ایران از مدعیان قهرمانی جام ملتهای آسیا 2015 است

 حسین عبدی: ایران از مدعیان قهرمانی جام ملتهای آسیا 2015 استپرسپولیس نیوز : کارشناس فوتبال معتقد است ایران در گروه خوبی قرار گرفته است و قطعا یکی از مدعیان قهرمانی جام ملتهای آسیا 2015 در استرالیا است.

منتقمی: امیدوارم جهانبازی عدالت را رعایت کند/ فردا پول وزارت ورزش را دریافت می‌کنیم

منتقمی: امیدوارم جهانبازی عدالت را رعایت کند/ فردا پول وزارت ورزش را دریافت می‌کنیمپرسپولیس نیوز : قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاقات گذشته و نگرانی‌های به وجود آمده ما فقط می‌خواهیم جهانبازی در بازی با داماش عدالت را رعایت کند.

اختلاف شدید وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی مانع واگذاری پرسپولیس / چه کسی سدراه قرارداد اسپانسر پرسپولیس شد؟

اختلاف شدید وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی مانع واگذاری پرسپولیس / چه کسی سدراه قرارداد اسپانسر پرسپولیس شد؟پرسپولیس نیوز : معاون حقوقی و مجلس و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تلاش این وزارتخانه برای ساماندهی و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت : ازابتدای کار این موضوع از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفت .

اعتراض باشگاه پرسپولیس به تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

 اعتراض باشگاه پرسپولیس به تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبالپرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر برگزاری بازی با داماش با حضور تماشاگران، این تصمیم را "مغالطه فدراسیون" خواند.

حسن‌زاده: پرونده به خاطر جریمه نقدی به کمیته استیناف رفت / رأی کمیته انضباطی قابل اجرا نیست!

 حسن‌زاده: پرونده به خاطر جریمه نقدی به کمیته استیناف رفت / رأی کمیته انضباطی قابل اجرا نیست!پرسپولیس نیوز : رییس کمیته انضباطی می‌گوید با توجه به اعتراض باشگاه داماش به رأی صادره کمیته انضباطی پرونده برای رسیدگی به کمیته استیناف رفته است بنابراین رای کمیته انضباطی قابل اجرا نیست.

برای پرواز به رشت چارتر گرفتیم اما یک ریال هم نداریم

برای پرواز به رشت چارتر گرفتیم اما یک ریال هم نداریمپرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایطی که برای سفر به رشت چارتر گرفتیم اما یک ریال هم پول پرداخت آن را نداریم.

ابهام در حکم کمیته انضباطی / عبداللهی : دیدار داماش - پرسپولیس "بدون" تماشاگر برگزار می شود

ابهام در حکم کمیته انضباطی / عبداللهی : دیدار داماش - پرسپولیس "بدون" تماشاگر برگزار می شودپرسپولیس نیوز : عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد دیدار روز پنجشنبه (7 فروردین) تیم های داماش گیلان و پرسپولیس از هفته بیست و هفتم لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

پنجعلی: محرومیت داماش طبق قوانین قابل تجدید نظرخواهی نیست/ امیدواریم قانون برای همه یکسان اجرا شود

 پنجعلی: محرومیت داماش طبق قوانین قابل تجدید نظرخواهی نیست/ امیدواریم قانون برای همه یکسان اجرا شودپرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محرومیت داماش طبق آیین نامه انضباطی قابل تجدید نظرخواهی نیست و امیدوارم قانون برای همه یکسان اجرا شود.

گل ایران به آمریکا، خاطره فراموش نشدنی مهدوی‌کیا

گل ایران به آمریکا، خاطره فراموش نشدنی مهدوی‌کیا پرسپولیس نیوز :  مهدی مهدوی‌کیا در جام جهانی 98 فرانسه یکی از دو گل ایران به آمریکا را زد.

تاج: احتمال کسر امتیاز از ایران در لیگ قهرمانان وجود دارد/ لیگ برتر پایان خوشی خواهد داشت

 تاج: احتمال کسر امتیاز از ایران در لیگ قهرمانان وجود دارد/ لیگ برتر پایان خوشی خواهد داشتپرسپولیس نیوز : رییس سازمان لیگ فوتبال ایران از آمادگی کامل این سازمان برای برگزاری هر چه بهتر سه هفته پایانی لیگ برتر خبر داد و گفت:

ادامه اخبار:

 1. پروین: اگر این بساط جمع نشود منتظر بازیکنان سه میلیاردی باشید
 2. دایی: از هواداران بابت اتفاقات اخیر عذرخواهی می‌کنم/ می‌خواستم دو بازیکن را کنار بگذارم/امیدوارم جشن قهرمانی را با هواداران‌مان برگزار کنیم
 3. نوروز با نیلسون گلر برزیلی پرسپولیس/ بمب بمب بمب! واقعا چهارشنبه سوری خطرناک است
 4. پنجعلی: حقیقی و صادقیان را با پول نقره‌ داغ کردیم / در فوتبال حرفه‌ای جریمه مالی در نظر می‌گیرند / پول تا چهارشنبه می‌رسد
 5. نورمحمدی: صادقیان و حقیقی اشتباه کردند اما نباید نابودشان کنیم
 6. پنجعلی: فقط با رأی دایی حکم صادقیان و حقیقی را تغییر می‌دهیم/ امروز صورت هم را بوسیدند/ این تخلف قابل توجیه نیست
 7. سالارکیا: حکم کسر قرارداد صادقیان و حقیقی از امروز لازم‌الاجرا است
 8. پنجعلی خبر داد: وضعیت‌ صادقیان و حقیقی فردا مشخص می‌شود
 9. حقیقی: تمام حرف‌هایم را در کمیته انضباطی می‌زنم/ آرزویم در سال ۹۳ قهرمانی پرسپولیس است
 10. مصاحبه نوروزی با مهدوی‌کیا و خاطره جالب او از عابدزاده