مقاله ها

کلانی: هدف تیم خوشحالی مردم بود

کلانی:  هدف تیم خوشحالی مردم بودپرسپولیس نیوز : عضو هیات مدیره تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت‌های قبل از بازی روی بازیکنان تاثیر مثبتی داشت چراکه ما از آنها خواسته بودیم به دنبال راضی کردن مردم باشند نه صرفا پیروزی و کسب نتیجه.

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از برد استقلال

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از برد استقلالپرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از آرش برهانی عذرخواهی می‌کنم و اگر برخوردی بین ما اتفاق افتاد در جریان بازی بود.

خوردبین: حق‌مان پیروزی مقابل استقلال بود/ عالیشاه باید به فکر تیم هم باشد

خوردبین: حق‌مان پیروزی مقابل استقلال بود/ عالیشاه باید به فکر تیم هم باشدپرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان عملکرد بسیار خوبی مقابل استقلال داشتند و حق‌مان پیروزی در این بازی بود.

حسن‌زاده: بازی خوبی بود اما نکات انضباطی هم داشت

حسن‌زاده: بازی خوبی بود اما نکات انضباطی هم داشتپرسپولیس نیوز : رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: دربی 79 بازی خوبی بود اما نکات انضباطی هم داشت که آنها را یادداشت کردیم.

خلیلی: با این پیروزی آرامش نسبی به اردوی پرسپولیس بازگشت/ تعویض‌ها به خط حمله کمک کرد /داور پنالتی صددرصدر را نگرفت

خلیلی: با این پیروزی آرامش نسبی به اردوی پرسپولیس بازگشت/ تعویض‌ها به خط حمله کمک کرد /داور پنالتی صددرصدر را نگرفتپرسپولیس نیوز : مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این نتیجه‌ای که پرسپولیس مقابل استقلال کسب کرد فکر می‌کنم آرامش نسبی به اردوی تیم باز می‌‌گردد.

پنجعلی: بازیکنان پرسپولیس پس از گل رو به حمله آوردند/ می‌دانستم برنده بازی می‌شویم

پنجعلی: بازیکنان پرسپولیس پس از گل رو به حمله آوردند/ می‌دانستم برنده بازی می‌شویمپرسپولیس نیوز : سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما پس از اینکه گل دریافت کردند شروع به حمله کردند و هر چه از بازی می‌گذشت مسلط‌تر می‌شدند.

منتقمی: گفته بودم دربی را می‌بریم/ درخشان کارش را بلد بود

منتقمی: گفته بودم دربی را می‌بریم/ درخشان کارش را بلد بودپرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پیش از دربی هم در مصاحبه‌هایم اعلام کرده بودم که پرسپولیس این بازی را به سود خود رقم خواهد زد.

درخشان: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری استقلال را ببریم/ دنبال رکورد نیستم

درخشان: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری استقلال را ببریم/ دنبال رکورد نیستمپرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی 79 گفت: در این بازی می توانستیم با گل‌های بیشتری استقلال را شکست دهیم.

خواجه‌وند: برای پیروزی در دربی پاداش خواهیم داد/ بازی خوب‌مان با برد همراه بود

خواجه‌وند: برای پیروزی در دربی پاداش خواهیم داد/ بازی خوب‌مان با برد همراه بودپرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: حتماً برای برد در دربی پاداش درنظر خحواهیم گرتفت اما مبلغ آن را فعلاً اعلام نمی‌کنیم.

علیخانی: نوری بهترین بازیکن بود/همیشه به پرسپولیس امیدوارم

علیخانی: نوری بهترین بازیکن بود/همیشه به پرسپولیس امیدوارم پرسپولیس نیوز : مجری تلویزیون معتقد است که محمد نوری بهترین بازیکن دربی 79 بوده است.

سیاسی: همه چیز برای برد لذت بخش پرسپولیس آماده است!

سیاسی: همه چیز برای برد لذت بخش پرسپولیس آماده است!پرسپولیس نیوز : رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید همه چیز برای برد لذت بخش پرسپولیس در دربی آماده است.

خوردبین: پرسپولیس تیمی نیست که به دنبال تساوی باشد/هواداران صبور باشند

خوردبین: پرسپولیس تیمی نیست که به دنبال تساوی باشد/هواداران صبور باشندپرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به دنبال تساوی نیست و این بازی را بدون امتیاز ترک نمی‌کنیم.