مقاله ها

سیدصالحی: کارکردن با دایی افتخاری بزرگ است

 سیدصالحی: کارکردن با دایی افتخاری بزرگ استپرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته کار کردن با علی دایی را افتخاری بزرگ می‌داند.

پروین رفتنی است/ خادم خبر داد: مدیرعامل پرسپولیس تا دوشنبه بعد انتخاب می شود

پروین رفتنی است/ خادم خبر داد: مدیرعامل پرسپولیس تا دوشنبه بعد انتخاب می شودپرسپولیس نیوز : نماینده تام الاختیار واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت هیئت مدیره و مدیرعامل جدید پرسپولیس یک هفته بعد مشخص خواهد شد.

منتقمی: پرسپولیس برای خصوصی‌سازی با وزارت ورزش همکاری می‌کند

 منتقمی: پرسپولیس برای خصوصی‌سازی با وزارت ورزش همکاری می‌کندپرسپولیس نیوز : بهروز منتقمی می‌گوید باشگاه پرسپولیس در راه خصوصی‌سازی همکاری‌های لازم را با وزارت ورزش انجام می‌دهد.

حسینی: اردوی تیم ملی با اضافه شدن بازیکنان جدید جدی‌تر شده است

 حسینی: اردوی تیم ملی با اضافه شدن بازیکنان جدید جدی‌تر شده است پرسپولیس نیوز : مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: با آمدن بازیکنان استقلال اردو جدی‌تر شده است.

شکری: ژوزه تخلف کرد، باشگاه طلبکار است

شکری: ژوزه تخلف کرد، باشگاه طلبکار است پرسپولیس نیوز : نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس در پرونده مانوئل ژوزه گفت: در موضوع آقای ژوزه ما نه تنها خود را از نظر مالی بدهکار نمی‌دانیم، بلکه در ادعایی متقابل با مدارک مستند و مکتوب، خواهان دریافت خسارت شده‌ایم و باشگاه را طلبکار می‌دانیم.

شاکری:دوست دارم در تیمی بازی کنم که فشاری روی من نباشد

شاکری:دوست دارم در تیمی بازی کنم که فشاری روی من نباشدپرسپولیس نیوز : مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت:در پرسپولیس فوتبال بازی نمی‌کردم و یک بازیکن فقط تمرینی شده بودم! در پرسپولیس فوتبال بازی کردن را فراموش کرده بودم و این در حالی است که یک بازیکن باید بازی کند.

سیدصالحی: هر تصمیمی دایی بگیرد میپذیرم

 سیدصالحی: هر تصمیمی دایی بگیرد میپذیرمپرسپولیس نیوز : مهاجم پرسپولیس در فصلی که گذشت مثل سایر نفرات این تیم از شرایط باشگاه ناراضی است.

کفشگری: مایلی کهن، فامیلی 4500 نفر را به تمسخر گرفت/ انتقاد دارید انتقاد فنی کنید

کفشگری: مایلی کهن، فامیلی 4500 نفر را به تمسخر گرفت/ انتقاد دارید انتقاد فنی کنیدپرسپولیس نیوز : محمد مایلی کهن در مصاحبه جدیدش، یک کلمه عجیب به زبان آورد. او گفت:« بازیکنان پرسپولیس برای تیم کلاس می گذارند. کار به جایی رسیده که آقای کفشدوزک هم ناز می کند و می گوید اگر پولم را ندهند نمی مانم»

پنجعلی: تکلیف ۳بازیکن این هفته مشخص می‌شود/امیدوارم طلب بازیکنان دردسرساز نشود

پنجعلی: تکلیف ۳بازیکن این هفته مشخص می‌شود/امیدوارم طلب بازیکنان دردسرساز نشودپرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دایی تکلیف پولادی، حقیقی و صادقیان را در هفته جاری مشخص می‌کند.

شاکری: 2 سال با پرسپولیس قرارداد دارم هنوز تکلیفم معلوم نیست/فعلا به فوتبال فکر نمی‌کنم

شاکری: 2 سال با پرسپولیس قرارداد دارم هنوز تکلیفم معلوم نیست/فعلا به فوتبال فکر نمی‌کنمپرسپولیس نیوز : مهاجم جوان و آینده دار تیم فوتبال پدیده مشهد معتقد است که اکبر میثاقیان و شاگردانش در این فصل دست به کار بزرگی زده اند چون حرف و حدیث های زیادی پشت این تیم بوده اما توانسته اند با همدلی بسیار بالایی که داشته اند به لیگ برتر صعود کنند.

عالیشاه: بدون چشمداشت خیلی چیزها را تحمل کردیم / از لیست دایی برای فصل بعد خبر ندارم

 عالیشاه: بدون چشمداشت خیلی چیزها را تحمل کردیم / از لیست دایی برای فصل بعد خبر ندارم پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد او و دیگر بازیکنان این تیم در فصلی که گذشت بدون چشمداشت خیلی از چیزها را تحمل کرده‌اند.

ادامه اخبار:

 1. علی‌عسگر: با این وضعیت هیچ بازیکنی به پرسپولیس نمی‌‌آید
 2. حسینی: امیدوارم فوتبال توسط فوتبالی‌ها اداره شود/کسی به پرسپولیس توجه نمی‌کند، فردا نگویید بی‌معرفتیم!
 3. شکری : حق قائل شدن برای ژوزه گل به خودی است/ بدهی ۶ میلیاردی کذب است، ما طلبکاریم
 4. نامی: امکان مقایسه بدهی‌های استقلال و پرسپولیس وجود ندارد/ وضعیت پروین هفته آینده مشخص می‌شود
 5. دایی: هواداران خیلی از مشکلات را نمی‌دانند، امسال سخت‌ترین سال زندگی ورزشی‌ام بود/ دو سال قرارداد دارم و لیست فصل بعدم آماده است
 6. پنجعلی: برنامه این است که از دهم خرداد استارت بزنیم/ دایی برنامه تمرینات، اردوها و لیست بازیکنان را ارائه کرده است
 7. حسینی: فیفا از باشگاه طلبکار است نه کاروالیهو/ 5500 فرانک قبل از مهلت مقرر واریز خواهد شد
 8. مشیری: عجمان نمی‌تواند از پرسپولیس به فیفا شکایت کند/ جریمه نمی‌شویم
 9. پنجعلی: باشگاه پرسپولیس را به یک واحد صنعتی واگذار کنند / من را نخواهند راحت می‌روم
 10. سالارکیا: نامه بخشش حقیقی و صادقیان به دست ما نرسیده است / پولادی اعتراض نکند رای صادره برای او قطعی است