مقاله ها

پروین : برای خرید پرسپولیس به وزیر اقتصاد و دارایی پیشنهاد داده‌ایم

پروین : برای خرید پرسپولیس به وزیر اقتصاد و دارایی پیشنهاد داده‌ایمپرسپولیس نیوز :پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وزیر اقتصاد و دارایی اعلام کرد که اگر کسی برای خرید پرسپولیس پا پیش نگذارد بر روی پیشنهاد ما فکر خواهد کرد.

چلنگر: مگر برانکو دیوانه است که در این شرایط به پرسپولیس بیاید؟!

چلنگر: مگر برانکو دیوانه است که در این شرایط به پرسپولیس بیاید؟! پرسپولیس نیوز :  مترجم سابق برانکو گفت:مگر علی دایی یا علی پروین حاضر هستند با این شرایط در پرسپولیس کار کنند که برانکو حاضر باشد به ایران بیاید؟

رویانیان: با این قیمت کسی اقدام نمی‌کند

رویانیان: با این قیمت کسی اقدام نمی‌کندپرسپولیس نیوز :  مديرعامل سابق پرسپوليس ترجيح مي‌دهد اين روزها سکوت کند و درباره شرايط تيمي که زماني براي آن منابع مالي متعددي ايجاد کرده بود سخن نگويد.

رهبری‌فرد: پرسپولیسی که من دیدم هم خوب بازی کرد، هم برنامه داشت، هم نتیجه گرفت

رهبری‌فرد: پرسپولیسی که من دیدم هم خوب بازی کرد، هم برنامه داشت، هم نتیجه گرفتپرسپولیس نیوز : بازیکن سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیسی که من دیدم، هم فوتبال خوبی بازی کرد و هم نتیجه گرفت. بچه‌های تیم که می‌توانند اینطور بازی کنند، دلیلی ندارد که در بازی‌های بعد اینگونه نباشند.

واگذاری 100 درصد سهام پرسپولیس و استقلال به پیشکسوتان تکذیب شد

واگذاری 100 درصد سهام پرسپولیس و استقلال به پیشکسوتان تکذیب شدپرسپولیس نیوز : مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با اعلام اینکه واگذاری 100 درصدی سرخابی‌ها به پیشکسوتان صحت ندارد، گفت: سهام استقلال و پرسپولیس به بدهکاران بانکی و افراد دارای حکم قضایی و دادگاهی واگذار نمی‌شود.

عبدی: مذاکره با مربیان دیگر تمرکز پرسپولیس را برهم می زند

 عبدی: مذاکره با مربیان دیگر تمرکز پرسپولیس را برهم می زندپرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است مذاکرات انجام شده با برخی گزینه های ایرانی و خارجی برای هدایت این تیم باعث برهم خوردن تمرکز پرسپولیس می شود.

وزارت ورزش نفعی نمی برد/ ۱۰۰ درصد درآمد واگذاری سرخابی‌ها به خزانه واریز می‌شود

وزارت ورزش نفعی نمی برد/ ۱۰۰ درصد درآمد واگذاری سرخابی‌ها به خزانه واریز می‌شود پرسپولیس نیوز : رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: بر اساس قانون این سازمان مکلف است درآمد ناشی از واگذاری شرکتهای دولتی را به خزانه واریز کند و در این زمینه نه تنها بنده بلکه وزارت اقتصاد نیز نمی تواند این درآمدها را به وزارتخانه ای دیگر اختصاص دهد.

برانكو: مشكل مالياتم حل شود، سرمربي پرسپوليس مي‌شوم

برانكو: مشكل مالياتم حل شود، سرمربي پرسپوليس مي‌شومپرسپولیس نیوز محمدحسین ‌نژادفلاح، به زودی مدیریت پرسپولیس را بر عهده می‌گیرد‌؛ این اتفاقی است که او، از آن مطمئن است. نژادفلاح اگر مطمئن نبود، بی‌شک باب مذاکره با مربیان خارجی را باز نمی‌کرد.

درخشان: با محمودخان یک دل سیر گریه کردیم / عباس‌زاده بداند فوتبال اجنبي و غيراجنبي ندارد!

درخشان: با محمودخان یک دل سیر گریه کردیم / عباس‌زاده بداند فوتبال اجنبي و غيراجنبي ندارد!پرسپولیس نیوز : خیلی‌ها پیش از دیدار پدیده مشهد و پرسپولیس تهران کار حمید درخشان را تمام شده می‌دانستند اما اتفاق دیگری افتاد!

نورمحمدي: نسيم‎اف به زبان ايراني فحاشي مي‌كرد / سوشا الکی داد زد ولی من هم قاطی کرده بودم

نورمحمدي: نسيم‎اف به زبان ايراني فحاشي مي‌كرد / سوشا الکی داد زد ولی من هم قاطی کرده بودم پرسپولیس نیوز : حمید درخشان برای حل مشکل کمبود بازیکن تخصصی، باز هم علیرضا نورمحمدی را به سمت چپ خط دفاع برد اما نورمحمدی که تازه از بند مصدومیت رها شده، نتوانست به اندازه کافی، خوب باشد. با این بازیکن دقایقی صحبت کردیم که می‌خوانید.

خوردبین: به شدت با اسماعیل‌‌زاده برخورد می‌کنیم

خوردبین: به شدت با اسماعیل‌‌زاده برخورد می‌کنیم پرسپولیس نیوز : به محض اتمام تمرین عصر دیروز پرسپولیس که یک دیدار تدارکاتی برای بازیکنان ذخیره بود، افشین اسماعیل‌‌زاده اقدام به کتک‌کاری با خبرنگار خبرگزاری تسنیم کرد.

کاشانی: رئیس هیات مدیره پرسپولیس من نیستم!/ درباره مدیریت نژادفلاح در باشگاه چیزهایی شنیدم

کاشانی: رئیس هیات مدیره پرسپولیس من نیستم!/ درباره مدیریت نژادفلاح در باشگاه چیزهایی شنیدمپرسپولیس نیوز : رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بارها گفته‌ام که من رئیس هیات مدیره پرسپولیس نیستم و تنها یک عضو هیات مدیره هستم!

ادامه اخبار:

  1. نژادفلاح طی دو روز آینده قائم مقام باشگاه پرسپولیس می شود/شانس قطبی بیشتر از برانکو است؟
  2. مشاور رییس سازمان خصوصی سازی: انجام آخرین اصلاحات قبل ازواگذاری سرخابی ها / 20 دقیقه اول مراسم در حضور رسانه هاست
  3. باقری: مکانی دروازه‌بان بزرگی است اما تجربه پرسپولیس و استقلال را نداشته است / معلوم نیست همامی چه زمانی بازی می‌کند
  4. خواجه‌وند: کار اسماعیل‌زاده زشت بوده و باید تنبیه شود
  5. مهدوی کیا: تیم ملی، مشکل فوتبال ایران نیست/ تغییرات در پرسپولیس دیگر بس است
  6. نورمحمدی: تغییر مربی کمکی به پرسپولیس نمی‌کند
  7. پروین: وزیر اقتصاد گفت پرسپولیس خریدار نداشته باشد به پیشکسوتان و هدایتی واگذار می‌شود /دست درخشان و بازیکنان بابت برد پدیده درد نکند
  8. نورمحمدی: با بنگر جر و بحث خاصی نداشتم / قرار نیست در آسیا زنگ تفریح شویم
  9. خوردبین: برنامه دو ساله درخشان برای پرسپولیس مزاح بود!
  10. عابدینی : استیل‌آذین و هدایتی ۱۴ درصد سهام پرسپولیس را برای خودشان برمی‌دارند، ۶ درصد را به پیشکسوتان می‌دهند
ads