مقاله ها

پاسخ دایی به محمد نوری: اگر بازیکنان مدنظر «علی» جذب می‌شدند آقایان جایی در پرسپولیس نداشتند

پاسخ دایی به محمد نوری: اگر بازیکنان مدنظر «علی» جذب می‌شدند آقایان جایی در پرسپولیس نداشتند پرسپولیس نیوز : مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به حرف‌های کاپیتان این تیم گفت: اگر بازیکنان مورد نظر برادرم در ابتدای فصل جذب می‌شدند، بعضی از آقایان جایی در پرسپولیس نداشتند.

محمدحسین نژادفلاح: هواداران آزادی را پر کنند تا با هم جشن صعود بگیریم

 محمدحسین نژادفلاح: هواداران آزادی را پر کنند تا با هم جشن صعود بگیریم پرسپولیس نیوز : محمدحسین نژادفلاح گفت: قابل انکار نیست بازی با النصر را با حضور هواداران بردیم. امیدواریم امشب نیز سکوهای آزادی پر شود تا جشن صعود را به اتفاق هواداران بر پا کنیم.

حسینی: بعید می‌دانم پرسپولیس و استقلال به سایپا و ایران‌خودرو واگذار شوند

 حسینی: بعید می‌دانم پرسپولیس و استقلال به سایپا و ایران‌خودرو واگذار شوند پرسپولیس نیوز : سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: بعید می‌دانم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به ایران خودرو و سایپا واگذار شوند چون این دو کارخانه در حال حاضر به زحمت خودشان را اداره می‌کنند.

نژاد فلاح: هم از استیل آذین پول گرفتیم هم بهنام پیشرو!

نژاد فلاح: هم از استیل آذین پول گرفتیم هم بهنام پیشرو!پرسپولیس نیوز : محمدحسین نژادفلاح گفت: منتظر حضور گسترده و پر شور هواداران در استادیوم آزادی و خلق حماسه‌ای دیگر هستیم.

کاویانپور: توجه به بازی النصر و لخویا غفلت بزرگی است/ پیشکسوت نباید با حرفش روی تیم فشار بیاورد

کاویانپور: توجه به بازی النصر و لخویا غفلت بزرگی است/ پیشکسوت نباید با حرفش روی تیم فشار بیاوردپرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بازیکنان تمرکزشان را به بازی لخویا و النصر عربستان بدهند غفلت بزرگی است چرا که از آن دیدار برای پرسپولیس چیزی به دست نمی‌آید.

پنجعلی: بنیادکار را شکست می دهیم/ تکلیف پرسپولیس را مشخص کنند

 پنجعلی: بنیادکار را شکست می دهیم/ تکلیف پرسپولیس را مشخص کنندپرسپولیس نیوز : پبشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در دیدار فردا مقابل بنیادکار قطعا پیروز میدان خواهد بود و به عنوان تیم نخست از گروه خود صعود می کند.

هدایتی: الان دنبال شادی هواداران هستیم؛ بعدا حرف می‌زنم

هدایتی: الان دنبال شادی هواداران هستیم؛ بعدا حرف می‌زنمپرسپولیس نیوز : در حالی که همه تصور می‌کردند حسین هدایتی و شرکت استیل آذین به خرید پرسپولیس نزدیک شده‌اند یک مشکل بزرگ مانع از این اتفاق شد.

کمندانی: فکر می‌کنم توانستم در زمان کم خودم را ثابت کنم

 کمندانی: فکر می‌کنم توانستم در زمان کم خودم را ثابت کنم پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهم برای پرسپولیس بازیکن خوبی باشم و به خاطر همین دوست دارم بیشتر بازی کنم.

هاشمیان: مشکلی پیش نیاید برای بازی به ورزشگاه می روم

هاشمیان: مشکلی پیش نیاید برای بازی به ورزشگاه می رومپرسپولیس نیوز : پیشکسوت فوتبال گفت: هنوز نتوانستم طلبم را از پرسپولیس دریافت کنم اما در مدتی که در ایران هستم، شاید اتفاقاتی در این خصوص رخ دهد.

انصاری‌فرد: دولت این دو تیم را از دست نمی‌‌دهد

انصاری‌فرد: دولت این دو تیم را از دست نمی‌‌دهدپرسپولیس نیوز : مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس معتقد است که دو تیم بزرگ پایتخت وارد بازی های سیاسی شده است و دولت باید در وهله آنها را از این شرایط خارج کند.

مکانی: قفل دروازه پرسپولیس با من؛ می‌بریم

مکانی: قفل دروازه پرسپولیس با من؛ می‌بریمپرسپولیس نیوز : سوشا مکانی ابراز امیدواری می‌کند تیمش برابر بنیادکار به پشتوانه حضور هواداران برنده شود و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

نوری: برد استقلال اندازه قهرمانی ارزش دارد/ بازیکن باید بداند در پرطرفدارترین تیم آسیا بازی می کند

نوری: برد استقلال اندازه قهرمانی ارزش دارد/ بازیکن باید بداند در پرطرفدارترین تیم آسیا بازی می کندپرسپولیس نیوز : محمد نوری کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد با حضور برانکو ایوانکوویچ در این تیم شرایط بهتر شده است و فصل آینده قزمزپوشان می توانند تیم قوی داشته باشند.

تصمیم داور تغییر نکرده و مزایده سوم باطل نمی شود

تصمیم داور تغییر نکرده و مزایده سوم باطل نمی شودپرسپولسی نیوز : با عدم احراز صلاحیت شرکت استیل آذین به عنوان یکی از خریداران باشگاه پرسپولیس و اعتراض آنها به این موضوع امروز جلسه ای با حضور این خریدار در سازمان خصوصی سازی برگزار شد.

ads