مقاله ها

صادقیان: قول می‌دهم دیگر از من هیچ حاشیه‌ای نبینید/ از روزنامه خودمان توقع نداشتم

صادقیان: قول می‌دهم دیگر از من هیچ حاشیه‌ای نبینید/ از روزنامه خودمان توقع نداشتمپرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هواداران قول می‌دهم که دیگر از من هیچ حاشیه‌ای نخواهند دید.

واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس با این شرایط غیر قانونی است!/ پیشکسوتان چه حقی بیشتر از مردم عادی دارند؟!

 واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس با این شرایط غیر قانونی است!/ پیشکسوتان چه حقی بیشتر از مردم عادی دارند؟!پرسپولیس نیوز : اگر امروز این دو باشگاه به جایی رسیده‌اند، از قبل بیت‌المال و حمایت طرفداران خود به آن دست یافته‌اند. پرسپولیس و استقلال متعلق به کل مردم ایران است و فقط مختص پیش کسوتان آن نیست. کسانی که بازیکن، مربی و یا پیشکسوت هستند، اتفاقا تنها کسانی هستند که بهره خود را از باشگاه‌ها برد‌ه‌اند.

فنونی زاده: 60 درصد قهرمان می شویم/استرالیا 20 سال است دنبال ایران می گردد

 فنونی زاده: 60 درصد قهرمان می شویم/استرالیا 20 سال است دنبال ایران می گرددپرسپولیس نیوز : مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی کشورمان در صورت صعود از گروه C به احتمال 60 درصد قهرمان جام ملت های آسیا می شود.

پیروانی: ایران از تمام حریفان خود قوی تر است/کی روش وزن نیمکت را بالا برد

 پیروانی: ایران از تمام حریفان خود قوی تر است/کی روش وزن نیمکت را بالا بردپرسپولیس نیوز :مربی و کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: ایران در دیدار مقابل بحرین نشان داد یکی از مدعیان جام است و در گروه خود از تمام حریفانش قدرتمند تر است.

حسین عبدی: دو بازیکن خارجی دیگر به پرسپولیس می‌آیند

  حسین عبدی: دو بازیکن خارجی دیگر به پرسپولیس می‌آیندپرسپولیس نیوز :مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این تغییر 40، 50 درصدی و با رسیدن به هماهنگی، منتظر حرکت رو به جلو در نیم فصل دوم هستیم و بچه‌ها باید با برآورده کردن انتظارات، استانداردهای بالاتری را ارائه کنند.

مهدوی‌کیا: زود است درباره مدعی قهرمانی جام ملت‌ها حرف بزنیم/ برای روبرو نشدن با ژاپن باید در گروه اول شویم

مهدوی‌کیا: زود است درباره مدعی قهرمانی جام ملت‌ها حرف بزنیم/ برای روبرو نشدن با ژاپن باید در گروه اول شویمپرسپولیس نیوز : پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: زود است درباره مدعیان قهرمانی جام ملت‌های آسیا حرف بزنیم اما به نظرم ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و ایران مدعیان قهرمانی هستند.

انصاری‌فرد: پرسپولیس در آسیا لطمه بزرگی به فوتبال ایران وارد می‌کند/ باید دست خریدار پرسپولیس را بوسید!

انصاری‌فرد: پرسپولیس در آسیا لطمه بزرگی به فوتبال ایران وارد می‌کند/ باید دست خریدار پرسپولیس را بوسید!پرسپولیس نیوز : مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: با وضعیتی که پرسپولیس در حال حاضر دارد این تیم در آسیا نتیجه نخواهد گرفت و لطمه بزرگی به فوتبال ایران وارد می‌شود.

اخبار رسانه ها از اردوی دبی پرسپولیس کذب است!

اخبار رسانه ها از اردوی دبی پرسپولیس کذب است!پرسپولیس نیوز : سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می‌گوید اخبار برخی از رسانه‌ها درباره اردوی تیم پرسپولیس در دوبی کذب است.

نوراللهی: به تنهایی نمی‌شود بار خط هافبک پرسپولیس را به دوش کشید / سنم به المپیک نمی‌خورد اما از سربازی معاف می‌شوم!

نوراللهی: به تنهایی نمی‌شود بار خط هافبک پرسپولیس را به دوش کشید / سنم به المپیک نمی‌خورد اما از سربازی معاف می‌شوم! پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به تنهایی نمی‌شود بار خط هافبک را به دوش بکشید اما همه با هم می‌توانیم پرسپولیس را به موفقیت برسانیم.

شاهرودی: تفکرات دفاعی در ذهن کی‌روش و بازیکنان باقی مانده است

 شاهرودی: تفکرات دفاعی در ذهن کی‌روش و بازیکنان باقی مانده است پرسپولیس نیوز : مدافع - هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ احساس می‌کنم تفکرات تدافعی که در جام جهانی به کار گرفته شد همچنان در ذهن کی‌روش و بازیکنان باقی مانده است.

استعلام پیش از مزایده برای احراز شرایط خریداران پرسپولیس و استقلال

 استعلام پیش از مزایده برای احراز شرایط خریداران پرسپولیس و استقلال پرسپولیس نیوز : رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تاکید کرد که شرایط افرادی که خواهان خرید باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هستند، از دستگاه‌های مختلف استعلام گرفته می‌شود.

نوروزی: درخشان گفت به امارات نروم

نوروزی: درخشان گفت به امارات نرومپرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعطیلان 50 روزه برای پرسپولیس شرایط خوبی را به وجود آورده تا به مرز آمادگی بالایی برسد.