مقاله ها

ماهینی: سپاهان نزدیک دروازه‌ ما هم نشد/ پول کرایه خانه را هم نمی‌دهند

ماهینی: سپاهان نزدیک دروازه‌ ما هم نشد/ پول کرایه خانه را هم نمی‌دهندپرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سپاهانی‌ها در طول بازی حتی نتوانستند نزدیک دروازه پرسپولیس شوند.

مولایی: حضورم در ورزشگاه مشکلی ندارد

 مولایی: حضورم در ورزشگاه مشکلی ندارد پرسپولیس نیوز :  هواداران سپاهان پس از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس - سپاهان به مدافع پرسپولیس اعتراض کردند.

خلعتبری: پول هواپیما را من و حسینی و بنگر دادیم/ ۵۰ میلیون وام گرفتم

 خلعتبری: پول هواپیما را من و حسینی و بنگر دادیم/ ۵۰ میلیون وام گرفتم پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکل مالی دارد و خنده‌دار است که ۱.۵ میلیون تومان بلیت هواپیما را من و سید جلال حسینی و محسن بنگر باید بپردازیم.

حسینی: احتمالا امشب به قطر می‌روم / پرسپولیس یک هفته نه مدیر داشت، نه مسئول

حسینی: احتمالا امشب به قطر می‌روم / پرسپولیس یک هفته نه مدیر داشت، نه مسئول پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت بی‌غیرت و پول‌پرست شدیم اما برخی‌ها باید جوابگوی کارهای‌شان باشند.

پیروانی: این بُرد برای پرسپولیس از نان شب هم واجب‌تر بود

پیروانی: این بُرد برای پرسپولیس از نان شب هم واجب‌تر بود پرسپولیس نیوز : کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد بُرد سرخ‌پوشان مقابل سپاهان از نان شب هم واجب‌تر بود.

محرمی: می‌توانستیم ۶ گل به سپاهان بزنیم

محرمی: می‌توانستیم ۶ گل به سپاهان بزنیمپرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌توانستیم ۶ گل به سپاهان بزنیم و بازیکنان بازی خوبی انجام دادند.

پنجعلی: پرسپولیس با این روند قهرمان می‌شود

 پنجعلی: پرسپولیس با این روند قهرمان می‌شود پرسپولیس نیوز : مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس این روند را ادامه دهد، می‌تواند قهرمانی را به دست بیاورد.

افشاگری کی‌روش علیه استقلال: لیگ به خاطر منافع قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده عقب افتاد / تمام پول تیم‌ملی به یک باشگاه خاص رسید

افشاگری کی‌روش علیه استقلال: لیگ به خاطر منافع قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده عقب افتاد / تمام پول تیم‌ملی به یک باشگاه خاص رسیدپرسپولیس نیوز : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: من شروع و پایان لیگ را به تأخیر نیانداختم. این تقصیر من نیست این برنامه عقب افتاد تا از منافع یک باشگاه حمایت شود. همه می‌دانند لیگ برای منافع فتح الله‌زاده و قلعه نویی عقب افتاد.

عالیشاه: پرسپولیس قبل از دربی گرفتار حواشی شد/ بدشانسی رهایم نمی‌کند!

 عالیشاه: پرسپولیس قبل از دربی گرفتار حواشی شد/ بدشانسی رهایم نمی‌کند! پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما قبل از دربی به دلیل مشکلات مالی و اعتصاب انجام شده و بعضی از مشکلات دیگر دچار مسائل حاشیه‌ای شد.

رویانیان: 20 آذر برکنار شدم اما جرات نداشتند اعلام کنند/گودرزی نمی خواست ریخت من را ببیند

رویانیان: 20 آذر برکنار شدم اما جرات نداشتند اعلام کنند/گودرزی نمی خواست ریخت من را ببیندپرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فاش کرد قبل از دربی 78 به خاطر اعتصاب بازیکنانش خانه اش را فروخته تا پول بازیکنان را بدهد.

حقیقی: می‌خواهم با گلزنی هدیه تولدم را به هواداران تقدیم کنم/ سر تا پا انگیزه‌ام

حقیقی: می‌خواهم با گلزنی هدیه تولدم را به هواداران تقدیم کنم/ سر تا پا انگیزه‌امپرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فردا روز تولد من است و به همین دلیل می‌خواهم با گلزنی به هواداران هدیه بدهم.

ادامه اخبار:

  1. دایی: بازی با سپاهان فینال است / با سید جلال صحبت کرده‌ام و می‌ماند
  2. مهدوی کیا: بعد از اینکه دو سال و نیم کار یاد گرفت رویانیان را برکنار کردند
  3. خوردبین : نخستین پرسپولیسی ایران هستم/ پروین و دایی گذشت داشته باشند
  4. رویانیان: مشکل سند خودروی ۶ بازیکن حل شد/لازم باشد دریافتی بازیکنان را رسانه‌ای می‌کنم
  5. دايي: پروين و اعضاي هيات مديره قول‌هاي خوب و اميدوار كننده‌اي دادند / به بازيكنان پرسپوليس و غيرت آنها افتخار مي‌كنم
  6. اکبری: صمیمیت و همدلی در نشست مشترک هیئت مدیره با سرمربی مشهود بود
  7. پروین: رویانیان قول داد مشکل خودرو بازیکنان تا فردا حل شود/ سید‌جلال با قدرت می‌ماند
  8. صادقیان: می‌خواستند مرا زمین بزنند که زدند/ با شکست سپاهان به کورس قهرمانی برمی‌گردیم
  9. پنجعلی: دایی با جدایی حسینی مخالفت کرد/ چند روز است شیرینی در کنار تیم حضور نمی یابد
  10. پروین پس از گفت و گوی تلفنی با سید جلال حسینی: بعد از دریافت نظر دایی تصمیم می‌گیریم