مقاله ها

دادرس: استیناف کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی را تایید کرد

دادرس:   استیناف کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی را تایید کردپرسپولیس نیوز : احکام کسر1 امتیاز از دو تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی توسط کمیته استیناف صادر و به دبیرکل فدراسیون اعلام شد.

کمیته استیناف رای پرسپولیس و تراکتور را صادر کرد/سرخپوشان منتظر امضای دبیرکل!

کمیته استیناف رای پرسپولیس و تراکتور را صادر کرد/سرخپوشان منتظر امضای دبیرکل!پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به جلسه این کمیته برای بررسی آرای مربوط به کسر امتیاز از تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: ما رای خود را در خصوص این دو باشگاه صادر کرده‌ایم که در مراحل اداری قرار دارد و پس از امضای دبیر کل فدراسیون فوتبال رسانه‌ای خواهد شد.

فروزانی: اول فصل هیچکس باور نمی‌کرد صدرنشین بشویم / از بازی‌های خارج از خانه در نیم فصل دوم فرصت می‌سازیم

فروزانی: اول فصل هیچکس باور نمی‌کرد صدرنشین بشویم /  از بازی‌های خارج از خانه در نیم فصل دوم فرصت می‌سازیمپرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اول فصل اگر می‌گفتند پرسپولیس صدرنشین می‌شود، کمتر کسی قبول می‌کرد ولی ما هنوز از کار خودمان راضی نیستیم.

نوروزی: دوست دارم در استقلال یا پرسپولیس بازی کنم/ از سه تیم پیشنهاد دارم

نوروزی: دوست دارم در استقلال یا پرسپولیس بازی کنم/ از سه تیم پیشنهاد دارمپرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال نفت گفت: به علت اینکه استقلال و پرسپولیس بیشتر در چشم هستند دوست دارم در یکی از این دو تیم بازی کنم.

جلال حسینی:قهرمانی در نیم فصل اهمیتی ندارد

جلال حسینی:قهرمانی در نیم فصل اهمیتی نداردپرسپولیس نیوز : جلال حسینی مدافع میانی پرسپولیس معتقد است که قهرمانی در نیم فصل زیاد مهم نیست و پرسپولیس باید در نیم فصل دوم امتیازهای بیشتری را برای قهرمان شدن جمع کند.

رویانیان: تازه بخشی از پول دایی را داده‌ایم/در مورد طلب گذشته درخواستی از ما نداشته است

رویانیان: تازه بخشی از پول دایی را داده‌ایم/در مورد طلب گذشته درخواستی از ما نداشته استپرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌با انتخاب سجادی باید نمایندگان محترم و پرتلاش مجلس کاری کنند که بار از روی دوش روحانی برداشته شود.

پروین: امیدوارم بلاتر به قول‌هایش عمل کند/ دلمان برای قهرمانی پرسپولیس تنگ شده است

پروین: امیدوارم بلاتر به قول‌هایش عمل کند/ دلمان برای قهرمانی پرسپولیس تنگ شده استپرسپولیس نیوز : پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بلاتکلیفی برای ورزش مشکل بزرگی برای این قشر از جامعه پیش آورده و امیدوارم با اعتماد این بار به سجادی قال قضیه کنده شود.

خانزاده: می‌روم اما عاشق پرسپولیس می‌مانم/ باشگاه گفته فقط باید به ذوب آهن بروی!

  خانزاده: می‌روم اما عاشق پرسپولیس می‌مانم/ باشگاه گفته فقط باید به ذوب آهن بروی!پرسپولیس نیوز : محمدرضا خانزاده می‌گوید قطعا از پرسپولیس جدا می‌شود. او می‌خواهد به تیمی برود که بازی کند و بار دیگر بتواند به تیم ملی دعوت شود.

کاظمی: تمام تلاش خود را می کنیم بازی پرسپولیس - میلان برگزار شود

کاظمی: تمام تلاش خود را می کنیم بازی پرسپولیس - میلان برگزار شودپرسپولیس نیوز : دبیر سازمان لیگ فوتبال از موافقت این سازمان برای تغییر زمان ۲ بازی در هفته شانزدهم خبر داد.

ماهینی: مشکلات مالی را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب/ شخصیت یک تیم در گل نخوردن است

ماهینی: مشکلات مالی را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب/ شخصیت یک تیم در گل نخوردن است پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به خبر مشکلات مالی این تیم گفت: وجود مشکلات مالی در باشگاه پرسپولیس را نه تایید می کنم و نه تکذیب.