مقاله ها

نکیسا: انگیزه پرسپولیسی‌ها در لیگ صفر درصد است/ بازیکنان به دنبال مصدوم نشدن هستند

نکیسا: انگیزه پرسپولیسی‌ها در لیگ صفر درصد است/ بازیکنان به دنبال مصدوم نشدن هستندپرسپولیس نیوز : دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه بازیکنان پرسپولیس در لیگ برتر صفر است و حمید درخشان باید از روان‌شناسان خبره برای رفع این مشکل کمک بگیرد.

بهروان: مربی تراکتورسازی به زمین ‌آمد و اخراج شد

 بهروان: مربی تراکتورسازی به زمین ‌آمد و اخراج شد پرسپولیس نیوز : ناظر بازی تراکتورسازی و پرسپولیس گفت: مربی تراکتورسازی به درستی اخراج شد.

تیموریان: نوری بزرگ من است؛ صادقیان خودش را بیشتر کنترل کند

 تیموریان: نوری بزرگ من است؛ صادقیان خودش را بیشتر کنترل کند

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: صادقیان باید بیشتر خودش را کنترل کند تا بتواند در آینده به فوتبال کشور خدمت کند.

مکانی: حرکاتی داخل زمین انجام شد که از بازی جوانمردانه به دور بود

مکانی: حرکاتی داخل زمین انجام شد که از بازی جوانمردانه به دور بودپرسپولیس نیوز : دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عصبانی شدن من به این دلیل بود که حرکاتی در زمین انجام می‌شد که به دور از بازی جوانمردانه بود.

صادقیان: بازیکن حریف به سرم کوبید و گفت بلند شو بابا!

صادقیان: بازیکن حریف به سرم کوبید و گفت بلند شو بابا!پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صحنه‌ای که در محوطه جریمه تراکتورسازی سرنگون شدم بازیکن حریف روی سرم کوبید و فریاد زد بلند شو بابا!

نوری: داور دو پنالتی برای ما نگرفت

 نوری: داور دو پنالتی برای ما نگرفت پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس از داوری دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی انتقاد کرد.

درخشان: خسته بودیم و این سنگینی روی پرسپولیس تاثیرگذار بود

درخشان: خسته بودیم و این سنگینی روی پرسپولیس تاثیرگذار بودپرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ به دلیل بازی سنگینی که در تاشکند انجام داده‌ بودیم، امروز مقابل تراکتورسازی سنگین بودیم.

منتقمی: حضور پرسپولیس در آسیا با زحمات دایی و در زمان مدیریت من بود/ امیدوارم نژادفلاح وفاق را در پرسپولیس به وجود آورد

منتقمی: حضور پرسپولیس در آسیا با زحمات دایی و در زمان مدیریت من بود/ امیدوارم نژادفلاح وفاق را در پرسپولیس به وجود آورد پرسپولیس نیوز : سرپرست اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم نژادفلاح همانطور که وعده داده بود بتواند وفاق و همدلی را در خانواده پرسپولیس به وجود بیاورد.

رضائیان: تعویق بازی با پرسپولیس را بررسی می کنیم

  رضائیان: تعویق بازی با پرسپولیس را بررسی می کنیمپرسپولیس نیوز : مدیرعامل نفت مسجدسلیمان از پرداخت 20 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان این باشگاه خبر داد.

سبحانی: شرایط واگذاری پرسپولیس و استقلال در صورت کشیده شدن به مزایده سوم احتمالاً تعدیل می‌شود

سبحانی:  شرایط واگذاری پرسپولیس و استقلال در صورت کشیده شدن به مزایده سوم احتمالاً تعدیل می‌شود پرسپولیس نیوز : مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت:‌ ممکن است در صورت کشیده شدن مزایده به مرحله سوم، از سوی هیئت واگذاری شرایط تعدیل پیدا کند اما احتمال تعدیل قیمت ضعیف است.

نژادفلاح: هم کادر فنی و هم اکثر بازیکنان را برای فصل آینده حفظ می‌کنیم/ امیدوارم دست پُر از تبریز بازگردیم

نژادفلاح: هم کادر فنی و هم اکثر بازیکنان را برای فصل آینده حفظ می‌کنیم/ امیدوارم دست پُر از تبریز بازگردیمپرسپولیس نیوز : قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: من هم کادر فنی و هم اکثر بازیکنان را برای فصل آینده حفظ خواهم کرد و فقط نقاط ضعف خود را پوشش خواهیم داد.

مکوندی: اگر تمام دنیا هم بگویند مخالفت ما لجبازی است برایم اهمیتی ندارد/ اولویت اول و آخرم نفت است

مکوندی: اگر تمام دنیا هم بگویند مخالفت ما لجبازی است برایم اهمیتی ندارد/ اولویت اول و آخرم نفت استپرسپولیس نیوز :سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: اگر تمام دنیا به من بگویند که مخالفت با تغییر دیدار مقابل پرسپولیس لجبازی است برایم اهمیتی ندارد.

خوردبین: شاید تیم امید پرسپولیس را به مسجدسلیمان بفرستیم/بازی با النصر برای مملکت ما مهم است

خوردبین: شاید تیم امید پرسپولیس را به مسجدسلیمان بفرستیم/بازی با النصر برای مملکت ما مهم استپرسپولیس نیوز :سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مسئولان تیم نفت مسجد سلیمان بخواهند با ما لج کنند ما هم تیم امیدمان را به آنجا می‌فرستیم.

نوری: قرار نیست در دیدارهای لیگ برتر بی‌خیال باشیم / باید مراقب رفتارم باشم

 نوری: قرار نیست در دیدارهای لیگ برتر بی‌خیال باشیم /  باید مراقب رفتارم باشم پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست ندارم حرفی بزنم که حاشیه‌ساز باشد و باید مراقب رفتارم باشم.

ads