مقاله ها

نوری:داور عمدی من را دو اخطاره کرد/تغییرات کمکی به پرسپولیس نمی‌کند

نوری:داور عمدی من را دو اخطاره کرد/تغییرات کمکی به پرسپولیس نمی‌کندپرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داور در بازی با النصر عمدی من را دو اخطاره کرد و کارت زردی که به من نشان داد بی‌مورد بود.

برانکو: برای کار شخصی به استانبول می‌روم/ نمی‌خواهم آرامش پرسپولیس را به هم بزنم

برانکو: برای کار شخصی به استانبول می‌روم/ نمی‌خواهم آرامش پرسپولیس را به هم بزنمپرسپولیس نیوز : سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دوباره‌ تماس‌هایی از ایران با من شروع شده اما من برای کار شخصی به استانبول می‌روم

قدوسی: برانکو امشب به تهران نمی‌آید

قدوسی: برانکو امشب به تهران نمی‌آیدپرسپولیس نیوز : مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: برانکو امشب به تهران سفر نمی‌کند و حمید درخشان سرمربی پرسپولیس است.

جادوگر کنار کشید / رویانیان: کریمی را ندیدم که بخواهم با او روبرو شوم

جادوگر کنار کشید / رویانیان: کریمی را ندیدم که بخواهم با او روبرو شوم پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پیشن باشگاه پرسپولیس گفت: کاپیتان پیشین پرسپولیس را در ورزشگاه ندیده است.

بنگر: تمرین بازیکنان پرسپولیس که دیدن ندارند!

 بنگر: تمرین بازیکنان پرسپولیس که دیدن ندارند! پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد تمرین سرخپوشان تهرانی آنچنان هم دیدنی نیستند.

نژاد فلاح: حالا که تماشای بازی با النصر رایگان است همه به ورزشگاه بیایند

نژاد فلاح: حالا که تماشای بازی با النصر رایگان است همه به ورزشگاه بیایندپرسپولیس نیوز : قائم مقام باشگاه پرسپولیس از تمام هواداران این تیم خواست برای تماشای بازی با النصر به ورزشگاه بروند.

رویانیان: امیدوارم خادم از این اتفاقات درس گرفته باشد و پخته‌تر عمل کند

رویانیان: امیدوارم خادم از این اتفاقات درس گرفته باشد و پخته‌تر عمل کند پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پیشین باشکاه پرسپولیس گفت: ایراد از یک نفر نیست و نمی‌شود برای ۶ بازی مربی دیگری آورد.

وطن‌خواه: جز گابریل سایر خرید‌های پرسپولیس در حد این تیم نبودند

  وطن‌خواه: جز گابریل سایر خرید‌های پرسپولیس در حد این تیم نبودندپرسپولیس نیوز : پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد جز گابریل دیگر بازیکنان جذب شده این تیم در نیم‌فصل در حد و اندازه‌های سرخ‌پوشان نبوده‌اند.

محمدزاده: پیشکسوتان پرسپولیس مدرکی دال بر دلالی دارند ارائه کنند/ درخشان از مکانی شکایت کند پیگیری می‌کنیم

محمدزاده: پیشکسوتان پرسپولیس مدرکی دال بر دلالی دارند ارائه کنند/  درخشان از مکانی شکایت کند پیگیری می‌کنیمپرسپولیس نیوز : رئیس کمیته اخلاق گفت: قرار است جاسم کرار به همراه شخصی که مصاحبه را گرفته، هفته آینده در کمیته اخلاق حاضر شوند تا در مورد رای او تصمیم‌گیری صورت گیرد.

جاسمیان: تماشاگران با حضور در ورزشگاه، بازیکنان را تهییج می‌کنند

 جاسمیان: تماشاگران با حضور در ورزشگاه، بازیکنان را تهییج می‌کنند پرسپولیس نیوز : پیشکسوت و اولین کاپیتان تاریخ فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید متوجه این مساله باشند که عملکرد آنها در زمین و رفتارها و گفتارهایشان در جذب تماشاگران موثر است و هواداران هم بدانند که با حضور پرشمار در ورزشگاه می‌توانند روی بازی تیم تاثیر بگذارند و بازیکنان را برای برد تهییج کنند.

باقری : هواداران نتایج تیم را به بزرگی خودشان ببخشند

 باقری : هواداران نتایج تیم را به بزرگی خودشان ببخشندپرسپولیس نیوز : کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: هواداران نتایج پرسپولیس را به بزرگی خودشان ببخشند و برای حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند

نوراللهی: حضور روی سکوی این تیم هم برایم افتخار است/ کاورم را پرتاب نکردم و از رهبری‌فرد گله‌ دارم

نوراللهی: حضور روی سکوی این تیم هم برایم افتخار است/ کاورم را پرتاب نکردم و از رهبری‌فرد گله‌ دارمپرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای رهبری‌فرد احترام قائلم اما من کاورم را پرتاب نکردم و او نباید از چیزی که مطمئن نبود درباره‌اش حرف می‌زد.

پیوس: غده‌های سرطانی را باید از پرسپولیس بیرون ریخت/برخی بازیکنان با دلال‌بازی به این تیم آمده‌اند

پیوس: غده‌های سرطانی را باید از پرسپولیس بیرون ریخت/برخی بازیکنان با دلال‌بازی به این تیم آمده‌اندپرسپولیس نیوز : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: عده‌ای از بازیکنان پرسپولیس که فقط به دنبال شب‌زنده‌داری و قلیان‌کشی هستند غده سرطانی‌اند و باید آنها را از تیم بیرون ریخت.

ads