ads

ads

ads

 

یک ماه غوغای بی مورد / پرسپولیس بدون شمس و شمسایی به لیگ فوتسال باز می گردد

مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست تیم فوتسال پرسپوليس گفت:‌ حسين شمس ديروز از همکاري با پرسپوليس کناره‌گيري کرد و سعيد عبدلوند ديگر با پرسپوليس همکاري نخواهد کرد.


سيف‌الله دميرچي اظهار کرد:‌ با جلسه‌اي که ديروز با حبيب کاشاني داشتيم و با توجه به اين که بازيکنان تيم 45 روز با زبان روزه با تيم تمرين مي‌کردند و در حال حاضر نمي‌توانند تيم خوبي را پيدا کنند، تصميم گرفتيم به فعاليتمان در ليگ ادامه دهيم.

پرسپولیسی ها آسانسور فوتسال! تیم پرسپولیس به لیگ برتر بازگشت

مرجع خبری پرسپولیس : طی روزهای اخیر کشمکش های فراوانی بین باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال بوجود آمده بود.

 

عمده موضوع حاکم بر این درگیری ها به دلیل جدایی وحید شمسایی از تیم فوتسال پرسپولیس و پیوستن وی به گیتی پسند اصفهان بود که به دلیل جدایی این بازیکن مسئولان پرسپولیس، طی نامه ای با امضای حبیب کاشانی به فدراسیون فوتبال رسما از حضور در لیگ برتر کناره گیری کردند.

شمسایی: با شمس مشکلی ندارم، شرایط گیتی پسند بهتر بود

مرجع خبری پرسپولیس : کاپیتان تیم ملی فوتسال گفت:‌ با توجه به یک سال حساسی که به خاطر جام ‌جهانی پیش رو داریم، شرایط گیتی ‌پسند را بهتر دیدم و به این تیم پیوستم.


حید شمسایی در مورد اینکه تاکنون بازیکن پرسپولیس محسوب می شد اما به تیم گیتی پسند پیوست، اظهار داشت: تاکنون با پرسپولیسی ها ثبت نکرده بودم و قراردادم داخلی بود.

 

 

رؤسای AFC ، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک درگذشت بابک معصومی را تسلیت گفتند

مرجع خبری پرسپولیس : رئيس موقت كنفدراسيون فوتبال آسيا درگذشت بابك معصومي را تسليت گفت.

 

به گزارش سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا، ژانگ جيلونگ امروز از طريق پيامي عنوان كرد: از طرف كنفدراسيون فوتبال آسيا و خانواده فوتبال اين قاره و از صميم قلب به خانواده محترم معصومي، دوستان او و جامعه فوتبال ايران تسليت مي گويم.

 

انتقال بازیکن ملی پوش صبای قم به پرسپولیس منتفی شد

مرجع خبری پرسپولیس : انتقال بازیکن ملی پوش تیم فوتسال صبای قم به پرسپولیس در فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور منتفی شد.

در حالی که فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور 19 روز دیگر آغاز می‌شود و 14 تیم حاضر در این رقابت‌ها خود را برای فتح جام سیزدهم آماده می‌کنند، انتقال ملی پوش صبای قم به تیم مطرح پرسپولیس نیز منتفی شد.

ads